2737
2739
عنوان

اومدم پیش مادربزرگم زندگی کنم

310 بازدید | 16 پست

مامانم خبر نداره وسایلم رو جمع کردم ، حدودا شش ماه بود اومده بودم با مامانم زندگی کنم ولی دوباره با ناامیدی برگشتم پیش مادربزرگم 

پیش مامانم و شوهرش احساس راحتی نمیکنم فکر می کنم اگر نباشم زندگی شوند راحت تره هربار سر غذا فکر میکنم راکر من نبودم مثلاً یه تیکه مرغ کم میزاشت و تا آخر ماه مثلاً ۱۵ تیکه بیشتر داشتن 

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرت این مسأله از گرایی هست که اونا بهت میدن و حرفی هست که اونا بهت میزنن یا تفسیر خودت از موضوع هست و یا برداشت خودت روی رفتار اونا سوار شده ؟ 

این مسأله رو تفکیک کن و منطقی بهش فکر کن اینطوری هر تصمیمی بگیری با احساس بهتری میگیری یا اطمینان از رفتن یا اطمینان از پذیرش اونها و موندن 

فقط موقع فکر کردن به این سوال تمام تلاش خودت رو بکن احساست رو از موضوع جدا کنی 

2738
مادری

چرا حس میکنی سر باره مامانت رفتاری از ناپدری دیدی یا خسیسه یا وضع مالیش بده؟

توی ۹۹ درصد مواقع هیچ مامانی بچشو سربار نمیدونه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
چرا حس میکنی سر باره مامانت رفتاری از ناپدری دیدی یا خسیسه یا وضع مالیش بده؟ توی ۹۹ درصد مواقع هیچ ...

نه راستش

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
نه راستش

اهوم فکر کنم زیر ۱۸ سالته زیاد به خودت سخت نگیر میگذره این روزا..زیاد تلاش کن چون فقط نتیجه ی تلاش میمونه 

به قول نامجونی هر وقت دلت گرفت به این فکر کن که همه ی ما زیر یه آسمونیم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
اهوم فکر کنم زیر ۱۸ سالته زیاد به خودت سخت نگیر میگذره این روزا..زیاد تلاش کن چون فقط نتیجه ی تلاش م ...

18 سالمه سعی میکنم جا نزنم

2706