2733
2734
عنوان

کیا عروسشون بدجنسه؟

113 بازدید | 20 پست

چیکار میکنین در مقابل بدی هاش؟

انقد خوبی کردیم نگم....حالا پرو شده ب ما دستور میده مارو دشمن خودش میدونه انقد هم حسوده و روانیه راضی نیس کسی بخنده ...خالم و عروسش اومدن خونمون بعد رفتن اونا دیدم ب مامانش میگ خوشبحال عروسه ...لباسش چ خوب بود ....طلا خریده.. (عروس خالم)داشت غیبتمونو میکرد

تو فامیل بابام مامانم کسی نیس از این خوشش بیاد انقد خودشو به همه نشون داده ..ابرومونو برده..

حوصله ندارم اون عروسایی ک میان میگن حتما شما خوب نیستین ک خوب نیست از همینجا بگم ب اینطور آدما پیام نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بنظرم سعی کنید بی محلی کنید و رفت و آمد رو باهاش ب حداقل برسونید  مخصوصا اگ داداشتون راضیه و ز ...

داداشم ب غلط کردن افتاده ک اینو گرفته 

بچه هارو میزنه نمیزاره بچه ها اسباب بازیاشونو ببینن اتاق بچه هارو بسته بچه ها چیزی واسه بازی ندارن ..خ نشون توخونه ما هست 

اینارو هچکدومو ب داداشم نگفتیم بفهمه ک نکنه دعواشون شه

همه بدی هاشو از داداشم مخفی کردیم 

برو خداتو شکر کن عزیزم عروس ما سر ناز و نعمته داداشم کوچیکترین توهینی بهش نمیکنه نزدیک ۵۰۰ میلیون براش طلا خریده و کلی عمل زیبایی انجام داده، اونوقت از عید بچه ۸ سالشو ول کرده رفته خونه باباش چون به داداشم میگه نباید با خانواده ات رابطه داشته باشی

گُرشین : آتش آبی 🐋             " 17 دی 🖤 "                       " ۲۴ اردیبهشت کیومرثم رو گم کردم "
برو خداتو شکر کن عزیزم عروس ما سر ناز و نعمته داداشم کوچیکترین توهینی بهش نمیکنه نزدیک ۵۰۰ میلیون بر ...

کآش اینم ول میکرد میرفت 

خدا کمکتون کنه😐

از وقتی اینو من دیدم داداش کوچیکم از ازدواج ترسیده خودمم آرزومه قبل داداش کوچیکم ازدواج کنم تا عروس دومو نبینم

کآش اینم ول میکرد میرفت  خدا کمکتون کنه😐 از وقتی اینو من دیدم داداش کوچیکم از ازدواج ترسیده ...

تاپیک هم زده بودم، چاقو گذاشته بود رو گردن برادر زاده ام از خونه بیرونش کرده بود گفته بود زنگ بزن بابات بود 

یعنی کاری نذاشته که نکرده باشه فقط جن.دگی نکرده 

گُرشین : آتش آبی 🐋             " 17 دی 🖤 "                       " ۲۴ اردیبهشت کیومرثم رو گم کردم "
صب کن و ببین چطوری جواب کارشونو پس میدن

ببیم یبار انقد مارو ناراحت کرد شنیدیم مغازه داداششو ترکوندن انگشت دست داداشش هم قطع شده بود ..یبارم از بی عقلیش جنگ انداخت خونمون رفت خونه باباش واسه طلاق..خبر رسید دختر داییش ک هم سنشه رو شوهرش کشته...

راضی نیستم یکی سوزن ب انگشتش بره ولی خدا خدای بزرگیه

هروقت مارو ناراحت کرد ناراحت شد 

2706