2733
2739

میگذره

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج کردم

مگه میشه باتنهایی کناراومد

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731

بعد از مدتی یاد میگیرید که تنهایی کافه برید ورزش کنید و کارهای خودتون رو به تنهایی انجام بدید زمان میخواد

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
2740

به   یک جایی  از زندگی  میرسی  هیچی  برات مهم نیست  و اینقدر آدمای  اطرافت  بهت ضربه  میزنن توی تنهایی حالت خیلی   بهتره 

و خب  من  خودم  ۱ حرفه  جدید رو شروع کردم همون بهم  خیلی  ارامش  داد 

اگه خواستی   بگو یک  پیشنهاد ویژه  بدم

کل عمرم تنهابودم

🙂

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

با وجود دوستای خوب کنار اومدم اون تایم و راحت بودم اکثرا بیرون و دورهمی مهمونی بعدشم ازدواج کردم تنهایی سخته

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
منم ازدواج کردم ولی بازم تنهام.شوهرم هیچوقت باهام نبود

ناشکری نکن

تنهاییت روباخانمهای دیگه پرکن

شوهرت کم کم باهات همراه میشه

برای همه همینطوره

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
بعد از مدتی یاد میگیرید که تنهایی کافه برید ورزش کنید و کارهای خودتون رو به تنهایی انجام بدید زمان م ...

واقعا تنهایی میشه رفت کافه؟امشب رفتم بیرون هرچی فک کردم کجابرم به دهنم چیزی نرسید باز اومدم خونه

2706