2737
2739
عنوان

مادرایی ک بچه هارو تنبیه بدنی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 128 پست
اون دیگه تعادل روانی نداره بیچاره بچه هاش

اونروز دخترش خنده عصبی میکرد میگفت الهی من بمیرم الهی بی دختر بشی

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
نمونه ش خودم ک میترسم از بچه اوردن 

عزیزم.  نمیدونم واقعا چی بگم انشالله که مشکلت حل میشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یاد بچگیم رفتار مادرم میفتم . دلم میگیره . من حالا زیاد کتک نخوردم اما شوهرم کتک زیاد خورده یجور ...

نسل ما۷۰ به عقب خاطره داریم از کتک و اینا .

منم هر وقت یادم میاد دلم میگیره.چون لجباز بودم و مادرم میخواست تربیتم کنه خیلی ازیتم کرد.

اونروز دخترش خنده عصبی میکرد میگفت الهی من بمیرم الهی بی دختر بشی

ای جان خدا بهش عقل بده اینقدر اذیت نکنه طفل معصوم هارو

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2728
بچه ها واقعا بعضی وقت ها امان ادمو میبرن الان دختر من یک ساعت بی وقفه عررر زد به خدا اینقدر لبمو گاز ...

ببین اون برمیگرده ب نحوه رفتار خودتون .چون هربار حرفشو با گریه و جیغ پیش برده . و عادت کرده

منم یاد بچگیم رفتار مادرم میفتم . دلم میگیره . من حالا زیاد کتک نخوردم اما شوهرم کتک زیاد خورده یجور ...

حالا ما برعکسیم. شوهرم از گل نازکتر نشنیده. مامانش خیلی نازشونو کشیده

ولی من چقدر به دلایل الکی از مامانم کتک خوردم که هیچوقت یادم نمیره

جالبه الان خودش بهم میگه حق نداری به نوه هام اخم کنی یا تشر بزنی بهشون😶

خدا،،، تورو خدا🙂
نسل ما۷۰ به عقب خاطره داریم از کتک و اینا . منم هر وقت یادم میاد دلم میگیره.چون لجباز بودم و مادرم ...

شوهر من کتک خورده ها . باباهه هم اینو میزده هم مادرشو میزده . الان صدای اینو میشنوه زود تی وی رو زیاد میکنه

حالا ما برعکسیم. شوهرم از گل نازکتر نشنیده. مامانش خیلی نازشونو کشیده ولی من چقدر به دلایل الکی از ...

من پدر شوهرم میزده .هم زنشو هم بچه هارو 

2740
شوهر من کتک خورده ها . باباهه هم اینو میزده هم مادرشو میزده . الان صدای اینو میشنوه زود تی وی رو زیا ...

پدرم همیشه سر کار بود

مادرم کمالگرا هست و خیلی دوستداره همه رو کنترول کنه

حتی انتخاب رشته مم نزاشت خودم انجام بدم

ازدواج کردم مثلا راحت شم بدتر افتادم تو چاه.

پدرم همیشه سر کار بود مادرم کمالگرا هست و خیلی دوستداره همه رو کنترول کنه حتی انتخاب رشته مم نزاشت ...

ای جانم ، حالا تو ب جبرانش مادر خوبی باش . ببخشید اما ب نظرم نسل ما جوری بود مادرا عقده های خودشونو سر ما خالی میکردن سر انتخاب لباس و انتخاب رشته و ازدواج و فلان

کارش رو اصلا توجیه نمیکنم انسانی نیست اما یه زن اگر ارامش داشته باشه خیال دلش راحت باشه و از طرف مردش تامین بشه هرگز خشمگین نمیشه و میتونه کنترلش کنه خیلیا خشم نهفته ای که از دیگران دارن و سر یکی دیگه که دیوارش کوتاهه خالی میکنن. 💔

2706