2737
2739

واقعا فازشون چیه .چرا بچه اوردن

همسایه بغلی ما روزی سه چهاربار بچه هاشو کتک میزنه فحشای بی ادبی میده وسیله پرت میکنه میخوره تو دیوار ما

دیوارم نازکه قشششنگ صداش تو خونه ی ماس . من یاد بچگی هام میفتم اذیت میشم . الانم داشت کتک میزد تموم شد حالا بچه گریه میکنه 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها واقعا بعضی وقت ها امان ادمو میبرن الان دختر من یک ساعت بی وقفه عررر زد به خدا اینقدر لبمو گاز گرفتم خودمو کنترل کردم که نزنم تو گوشش

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

وای نه فکرشم نمیکنم اصلا ب روحیه ی بچه آسیب میزنه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2738
بچه ها واقعا بعضی وقت ها امان ادمو میبرن الان دختر من یک ساعت بی وقفه عررر زد به خدا اینقدر لبمو گاز ...

بابا این هر رووووز چند بار میزنه . خیلی بد دهنه زنه .جیغایی میکشه ک شوهر من اینطرف میترسه وای ب حال شوهر و بچه های خودش

بابا این هر رووووز چند بار میزنه . خیلی بد دهنه زنه .جیغایی میکشه ک شوهر من اینطرف میترسه وای ب حال ...

اون دیگه تعادل روانی نداره بیچاره بچه هاش

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

چیزی برای گفتن نمیمونه جز همسایه ی شما زیاد هستن که اعصاب درست نداشتن ولی بچه دارشدن وروحیه بچه هم تاثیرگذاشتن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
آخی💔 بیچاره بچه هاش اگه میدونی خیلی اذیتشون میکنه به اورژانس اجتماعی زنگ بزن. فک کنم 123 هس میان ...

منم یاد بچگیم رفتار مادرم میفتم . دلم میگیره . من حالا زیاد کتک نخوردم اما شوهرم کتک زیاد خورده یجوری میره تو خودش 

چیزی برای گفتن نمیمونه جز همسایه ی شما زیاد هستن که اعصاب درست نداشتن ولی بچه دارشدن وروحیه بچه هم ت ...

نمونه ش خودم ک میترسم از بچه اوردن 

2706