2733
2739
عنوان

تو سن ۲۸سالگی باید به بابام التماس کنم شوهرم بده خستم خدایا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 61 پست
واااااای انقدر نامزدم حرف زده اخرین بار انقد حرف زد که از حال رفت سرش گیج شد فشارش افتاد پایین همونج ...

دوباره بگو محترمانه گل بگیره بره حرف بزنه.بابات باید ببینه ثابت قدمه و می‌تونه روش حساب کنه.

دننبال یه دادماد همه چی تمومه

بگو بشین تا پیدا بشه مثل مامان من حاضرن طرف چهل سالش بشه ولی تا اون مد نظرشون پیدا نشده ازدواج نکنه خب به بابات بگو جز اون با کسی ازدواج نمیکنی و جدی پای حقت بمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بزار قالش کنده شه بره

اخه من ارزوها دارم نباید با دل خوش ازدواج کنم کارم شده گریه غصه دادو بیداد صحبت انقدر صحبت میکنم بابام راصی میشه باز فرداش میگه نه پاااااره شدم پااااااره

2731
خب بعضی بابا ها به دلیل علاقه زیاد و چون خانمشون فوت کرده به دخترشون وابستن و بعد  ازدواج دخترش ...

کسی که دخترشو دوست داشته باشه جلوی ازدواجشو نمیگیره مگر اینکه واقعا یه ازدواج خیلی ناجور باشه یه دختر ۲۸ ساله نیاز به تشکیل زندگی خودش داره رو رفتارهای خودخواهانه اسم دوست داشتن نزارید

یعنی بی دلیل مخالفت میکنن؟

بابام نعوذ بالله پیامبر خدارو هم بیاد قبول نمیکنه ...میگه باید پولدار باشه با اخلاق باشه سالم باشه با خانواده باشه هم سن خودت باشه عاشق ترین باشه .نامزدمم خدارشکر با اخلاقه وضع مالیش بد نیست با تحصیلاته یه سال ازم بزرگتره متشخصه اما هیچی بابامو راضی نمیکنه اخرین بار یه خواستکار داشتم خونه ماشین همه چی داشت شغل با تضمین.... اخرش گفته اره پسره کارمند بیمارستانه اینا با زنا زیاد تیک میزننن کنسل  

2740
بابای من هیچ کسوووو جز خودش قبول نداره هیچ احد و ناسی روی بابام نفوذ ندارن حتی خداهم نمیتونه نظر باب ...

ان شاالله درست میشہ💙پدرنامزدت زنگ بزنہ امشب مزاحم میشیم براے بقیہ مراسم😊

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
بگو بشین تا پیدا بشه مثل مامان من حاضرن طرف چهل سالش بشه ولی تا اون مد نظرشون پیدا نشده ازدواج نکنه ...

بابای من میگه جات همینجا خوبه بری ازدواج کنی بدبخت بشی همین جا بشین خودت شاغلی برو بچرخ کیف کن ازدواج برای چیته .من دلم میخواد تشکیل خانواده بدم نمیخوام ویل بچرخم

خودم کارمندم درامد دارم نامزدمم درامدش خوبه خیلی متشخصه الان هم سنای ما دارن بچه هاشونو بزرگ میگنن م ...

می خوای شوهذکنی چیبشه اگه وعضه خودتون خوبه بشین خونه پدرت که بهترین جای دنیای الان همه ۳۲بع بعد ازدواج می کنن

کاربری دست دو نفره 
دوباره بگو محترمانه گل بگیره بره حرف بزنه.بابات باید ببینه ثابت قدمه و می‌تونه روش حساب کنه.

یک ساله همین هفته پیش زنگ زد که بیاد دیدن بابام تا مجدد خرف بزنه بابام گف بت خبر میدم و قط کرد توف تو شانس منه احمق کنن

2706