2737
2739
من ۴ جلسه اول با یه مرد اخمالو بودم هیچی یاد نگرفتم حتی استارت.بعدش مربیمو عوض کردم تو سه جلسه همه چ ...

بابای منم همین طور کلا توقع انیشتین از من داره ولی تا سه یاد داد هی میگفتم بزن تو دنده دوباره شروع 

کاربری دست دو نفره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من ۲۲ سالمه با همسرم میشینم پشت فرمون د رانندگیم خوبه ولی تاحالا پارک تو جای تنگ و دور س فرمونه نزدم ...

من بابام میگه گاز بدههه نترس من اینجام تازه اولش گفت توقع نداشتم اول خوب شروع کردم بعد آنقدر حرف زد حواسم پرت شد ۳بار ماشین و پر دادم

کاربری دست دو نفره 

تا وقتی ک به کلاچ میگی کالج اصلا پشت فرمون نشین😀😀😂😂😂

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️

۲۴ سالگی با شوهرم

از جلسه اول تا سوم فقط غر میزد و استرس بهم وارد کرد آخرش رفتم کلاس گواهینامه هم گرفتم الان رانندگی ام رو میکنم توی چشمش

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706