2737
2739

بابام بهم یاد می‌داد دفعه اول که نشستم خیلی خندیدم هی کالج ترمز از اول تو یه ساعت تا دنده ۳و یاد داد خود دنده سه هم گفت اول آنقدر داد زد بیا ببین کلا کم تاقته بعد دورم یادگرفتم 

خوبه آخرش گفت خوبه رانندگی بلد میشی 

این کاربری هم براابجیمه 

شما تو چند جلسه یاد گرفتین نکته ای دارین بگین مرسی 

کاربری دست دو نفره 

۱۸ سالمه نمیتونم ماشین روشن کنم😂😂🖐

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا برایم آنقدر قرزد کلا کم تافته همه رو با انیشتن اشتباه میگیره دوست داره یه باره یاد بگیرم برو تمرین کن

کاربری دست دو نفره 
2738

یه دفعه ای  پدرم ماشین نداد دست من و خواهرم ، گفت خرابش میکنید 😄 یادش بخیر هنوز فراموش نکردم چه قدر ناراحت شدم 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 

از ۱۱_۱۲ سالگی استارت میزدم ماشینو😂

الانم ۱۶ سال چند باری روندم😂

درخواست دوستی پذیرفته نمیشود❌ تاپیکای درسی و کنکوری تگم کنید قربون دستتون🥰🤍

من تو سه شب یاد گرفتم ۱۸ سالم بود یادش بخیر 

داداشم بهم یاد داد اونم خیلی داد میزد همش بخاطر استرسه اما من محکم وایستادم تا یاد بگیرم 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706