2737
2734

عید فطر رفته بودیم خونه ی یکی از فامیلای دور ما با نامزدم اونا هم واسمون یه بسته کادو دادن که توش یه تی شرت واسه من بود و یه جفت جوراب واسه همسرم. 

ما رفتیم بعدش خونه مادرشوهرم اونم دید اونو گفت خوشگله فلان. فرداش که همسرم خونه نبود دوتایی بودیم من تی شرتو پوشیده بودم گفت تی شرت خوبه اندازته من نمیدونم اینو با چه حسابی دادن به پسر من. 

منم ناراحت شدم ولی به روم نیاوردم. کاملا اتفاقی و غیر عمدی همسرم فهمید مامانش اینطوری گفته وقتی من نبودم بهش گفته که چرا به همسرم همچین حرفی زدی اون چیکار کنه مردم چی کادو میدن مگه مردم مجبورن کادو بدن. ظاهرا دعوا کردن بعدش که من اومدم خونه مادرشوهرم شروع کرد منو دعوا کردن که من بهت چی گفتم چرا حرف درمیاری؟ حرف درست میکنی؟ بین منو پسرمو میزنی بهم خونوادمونو ناراحت میکنی. من واقعا خیلی ناراحت شدم با همسرمم یکم بحث کردن فرداش هم قرار بود بریم عروسی دخترخاله همسرم. من نمیخواستم برم ولی دیدم همسرم ناراحت میشه رفتم مجبوری. تو کل مراسم مادر شوهرم ازم قیافه گرفت باهام حرف نزد من واقعا خیلی اذیت شدم تو اون مراسم. ولی چیزی نگفتم موقع رفتن هم من رفتم با مادرشوهرم جلوی فامیلاش خدافظی کردم با احترام ولی باز هم جوابمو با سردی داد خلاصه من اومدم خونمون. امروز خواهرشوهرم زنگ زده میگه رفتم دیدم مامانم گریه میکنه گفتم چیشده گفت عروس(منو گفته) بین من و پسرمو بهم زده کلی هم حرف گذاشته روش گفته به دخترش اونم زنگ زده بود داد و هوار کرده بود که مادره بزرگه هرچی هم گفت ناراحت هم شدی باید تو دل خودت نگه داری. اخرش هم گفت مامانمو ناراحت کردی باید زنگ بزنی ازش عذرخواهی کنی از دلش دربیاری. من واقعا نمی‌خوام همچین کاری کنم واقعا از دست مادرشوهرم ناراحتم از دست دخترشم امروز بدتر خیلی ناراحت شدم. من تا حالا تو یه سالی که نامزدم کوچکترین بی احترامی بهشون نکردم نه پشتشون نه تو روشون و واقعا الان لزومی نمیبینم زنگ بزنم معذرت خواهی کنم. از این به بعدم نمیدونم چطوری باید باهاشون رفتار کنم واقعا یه جوری دلسرد شدم نسبت بهشون. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم سعی کن زود رنج نباشی و هر چیزی ناراحتت نکنه سعی کن شخصیت قوی داشته باشی اینجوری زندگی خیلی شیرین تر میشه،زود رنج باشه آدم هر روز هزار دلیل واسه غصه خوردن هست ،با سیاست رفتار کن عذر خواهی کن حتی اگه مقصر نیستی بزار تموم شه این دلخوری عزیزکم

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2728

همین بهونه خوبیه برای قطع رابطه و یه عمر راحتی 

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

به نظرم نیاز نبود شوهرت چیزی بدونه . چرا خودت جواب مادر شوهرت  رو ندادی؟؟؟؟میتونستی با احترام بگی مثلا سایز تیشرت شوهرم رو از کجا باید بدونن؟

الان هم نه معذرت خواهی کن نه قطع رابطه. به روی خودت به نظرم نیاری بهتره.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
بنده خدا چیزی نگفته بود که زود رفتی به شوهرت گفتی و معلوم نیست چطور گفتی که رفته دعوا کرده با مادرش

زود نرفتم بگم. همسرم کاملا اتفاقی بعد از یه هفته فهمید. الان مادرش فکر میکنه من بهش گفتم برو به مادرت بگو چرا این حرفو زدی به زن من سر اون همه رو زده به هم

2738

اشتباه اول را شما کردی که حرف بردی ویک مساله کوچیک رو پرو بال دادی ،اشتباه دوم رو همسرت کرد که بیخودی با مادرش دعوا کرد ،واشتباه سوم رو مادر شوهرت کرد که نتونست بزرگتری کنه ویک دلخوری ساده رو تبدیل به یک بحران کرد 

به نظرم سعی کن زود رنج نباشی و هر چیزی ناراحتت نکنه سعی کن شخصیت قوی داشته باشی اینجوری زندگی خیلی ش ...

حتی معذرت خواهی هم کنم دلخوری تموم شه هم نمیتونم مثل گذشته باشم چون واقعا حرفایی شنیدم که حقم نبود

چجوری میشه که نه شما بهش گفته باشی ونه مادرش کاملا اتفاقی بفهمه .

من موقع درددل به مادرم گفته بودم. یه هفته بعدش سر چیزی مامانم با همسرم بحث میکرد. همسرم گفت به مامانم که دخترت ناراحته خود به خود نمیگه هم چشه مامانم گفته بود که خودبه خود نیست به این دلیله.

اشتباه اول را شما کردی که حرف بردی ویک مساله کوچیک رو پرو بال دادی ،اشتباه دوم رو همسرت کرد که بیخود ...

بله درسته ولی الان این وسط همه خودشونو کشیدن عقب و منو مقصر نشون میدن که تو مقصری باید معذرت بخوای

حتی معذرت خواهی هم کنم دلخوری تموم شه هم نمیتونم مثل گذشته باشم چون واقعا حرفایی شنیدم که حقم نبود

قربون دلت بشم عزیزکم بخدا جلوی حرف و نیش و کنایه مردمو نمیشه گرفت خوبم باشی باز سعی میکنن حالتو خراب کنن ولی تو زرنگ باش کل کل نکن باهاشون سیاست داشته باش هر چی میگن بگو بله حق با شماست به آرامش اعصاب خودت فکر کن که از همه مهمتره, اگه دوس داشتی کلیپای دکتر هلاکویی رو ببین دیدتو عوض میکنه ❤️

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2706