2733
2739
عنوان

خاستگارم این هفته عقدشه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5648 بازدید | 147 پست
قطعا هدفش تبریک نبوده  یه روزی که خودش چت شوهرش و با کس دیگه دید یاد کار امروزش میفته

صد در صد نبوده 

از چتاش معلومه  داره کش میده حرفو اسی ، 

خودم هم تو تاپیکش نوشته که میترسه کسی نیاد سمتش 

متنفرم. از همچین دخترایی حالمو بهم زد 

آویزون = اسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگا نگا چی میگه  شما که همدیگه رو میخواستید چرا ادامه ندادید باهم ؟؟؟ خود درگیری های روحی روا ...

کرم ریزی جی مگ من جن.دم.خوبه ادم‌خجالت بکش با این طرح حرف زدن من پیام دادم تبریک بگم چون همسایمون.۰چمیدتنستم بی ناموسی لاشی میکنه ابراز علاقه میکنه

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
صد در صد نبوده  از چتاش معلومه  داره کش میده حرفو اسی ،  خودم هم تو تاپیکش نوشته که ...

متولد ۸۲ ای دیگ ولش بچه ای

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
2728
همسایه و رقت آمد خانوادگی داشتیم تنها خاستگار نبود

هر چی که بود حتی نزدیکترین فامیل هم بود شما حق نداشتی براش پیام تبریک بفرستی اونهم اینجوری،اینی که شما فرستادی اصلا پیام تبریک نبود ،پیام یک عاشق شکست خورده بود که دلش میخواد مانع ازدواج معشوق بشه .یکبار ناز کرده وجواب رد داده وفکر نمیکرده ایشون بره سراغ یکی دیگه .

والا اونجوری که شما امیر امیر میکردی منم بودم یجوری میشدم

دقیقااا 

چقد یه دختر میتونه پست باشه که همچین کاری کنه 

والا برا ما هم خواستگار میاد 

جواب رد هم میدم میشنوم رفته با یکی دیگع ازدواج کرده 

من چرا همچین کاری نمیکنم😐😐😐

2738
بلاک کردم.شنیدم عاشق اون دخترس چمیدونم داستان اینه

خوب کاری کردی حالا اگر بعدا دیدی اصلا جوری رفتار کن که ندیدیش یه وقت زنش متوجه بشه ممکنه روت حساس بشه و هر رفتار و رفت و آمد ت معنا دار محسوب بشه

خیلی مواظب باش و خودتو از دایره تهمت و اتهام دور کن دختر گل

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  

معلومه بهش بی میل ام نیستی

تبریک گفتنت این وسط چیه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
خاک بر سرت خودت از منم بچه تری  ۱۹ سالته انقد بیشعور و هول بازی در میاری بزرگ بشی چی میشی

اوه چه فشاری میخوری 

صد در صد نبوده  از چتاش معلومه  داره کش میده حرفو اسی ،  خودم هم تو تاپیکش نوشته که ...

دقیقا 

بعد نوشته میدونم که یه روز به من بر میگردی 😏

کجای دنیا طرف به خاستگار سابقش ازدواجش و تبریک بگه 

2706