2733
2739
عنوان

خاستگارم این هفته عقدشه+عکس

5648 بازدید | 147 پست

دیشب بهش پیام دادم تبریک گفتم(من خودم بهش جواب رد دادم )دوبار ابراز علاقه کرد و من باورم نمیشد.هم اون یارو اوکی باهاش و رفتن خرید و عقدشون.هم میگ با تو در ارتباط باشم.باورم نمیشد🤢😭خیلی ناراحتم.میگم آدم درستی نیست.ولی مدام با خودم میگم نکنه دیگ آدم خوبی گیرم نیاد.نکنه اصلا دیگ کسی سمت من نیاد.نکنه این خوش بخریم یود و من پشت پا زدم.الان اسکرین میزارم

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی میدونی ازدواج کرده چرا بهش پیام میدی

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740

بدبخت اون دختره عحب مرد هول و آشغالیه د بزن بلاکش کن این بی فانوسو 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

واسه چی بهش جواب رد دادی؟

وقتشه انتقام بگیره.بازیت بده

زن بگیره

توام اینستا مقل عروسک خیمه شبازی بهش پیام بدی

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
یا خدا ادامه ی ارتباطه اسکل بازیه محضه

دقیقا😐

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706