2733
2734
عنوان

چشم زخم کمک

89 بازدید | 16 پست

تروخدا به داد برسید خسته شدم بس چشم خوردم فامیل و دوست بسیار زیبا دارم چشم نمیخورن من چهره معمولی دارم دائم چشم میخورم موهام میسوزه ، قفسه سینم درد میگرد ، سردرد شدید در حد مرگ حرز امام جواد دارم وان یکاد میخونم معوذتین دیگه نمیدونم چیکار کنم 😭😭😭

موهات میسوزه 😳

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حرز امام علی بگیر 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2738
اره همسایه گفت موهات چ خوشگله رفتم چایی بریزم یه دسته رفت زیر سماور سوخت کوتاه کردم😭😭

اسپند دود کن هر روز 

4 قل بخون فوت کن کف دستت بکش رو صورتت روزی دو سه بار 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
خب وقتی همش بهش فکر می‌کنی خودت جذب اش می‌کنی براش دعوتنامه نفرست صبح بعد خواب شب قبل خواب آیت الکر ...

نه من یادم میره ولی گاهی مهمون میاد من میوفتم دیگه به غلط کردم میوفتم

حرز طلسم امام علی؟

حرز امام علی برای رزق و روزی و باطل الطسم 

یه روشی هست اگر خواستی برات می‌فرستم انجامش میدی میفهمی طلسم هستی یا اتفاق دیگه ای هست 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
بفرست لطفا

چشم می‌فرستم 

2706