2733
2739
عنوان

دیروز سر قرار با دوست پسرم.....

338 بازدید | 19 پست

دیروز پیش دوست پسرم بودم 

بعد ی هم ماه همو دیدیم (مسافرت کاری رفته بود )

این مدت بهش مشکوک شده بودم اونم قسم و آیه ک اشتباه می‌کنی 

دیروز رفتم سر قرار همه چی خوب بود داشت بهمون خوش می‌گذشت گفت داره دیر میشه باید برم گفتم کجا ؟گت سر قرار😐خیلی خیلی خیلی زیاد بهم برخورد با اینکه گفت شوخی بوده و لحنش شوخی بود بعدش گفت شوخی کردم میخواستم برم خونه بخوابم خیلی خستم 

دیروز نباید این شوخی رو‌میکرد شوخیش هم حتی زشته آخه 

من بهش مشکوک شدم بعد برگرد اینو بگه واقع. زشت نیست ؟

نمی‌دونم با این مرد چیکار کنم خیلی رفتار های زشت دیگه ای هم داره دارم بهش سرد میشم با اینکه اینقد دوسش داشتمممممم خودش هم میدونست ولی ب نظرم کات بهترین گزینس دعا کنین برام طاقت بیارم برای کات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اگه ارزشت حفظ نمیشه و بهت بی احترامی میشه هرچند سخته ولی خب تموم کنی بهتره

سخته ها ولی میگذره

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
خوب منم خسته بودم صبح دوتا کلاس داشتم تا یازده بعدش اومدم پیشش چرا پس من نگفتم خوابم میاد ؟

مردا زود کم میارن از لحاظ عاطفی

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
اگه ارزشت حفظ نمیشه و بهت بی احترامی میشه هرچند سخته ولی خب تموم کنی بهتره سخته ها ولی میگذره

م همین تصمیم رو دارم برام دعا کن بتونم و برنگردم و پشیمون نشم مثل خیلی وقتا ک بعد پشیمون میشم از سر دلتنگی 

م همین تصمیم رو دارم برام دعا کن بتونم و برنگردم و پشیمون نشم مثل خیلی وقتا ک بعد پشیمون میشم از سر ...

سخته خب ولی تهش چی 

2706