2733
2734
حس می کنم حست درسته❤️❤️❤️ ولی چرا سعی داره منو از خودش دور کنه؟؟؟؟ چی میشه که نظرش عوض میشه؟

یه مشکلی برام پیش اومده یامالی یاخانوادگی

نمیخواد توروهم توی دردسربندازه

توهم حس ششم داری درسته؟-

یه مشکلی برام پیش اومده یامالی یاخانوادگی نمیخواد توروهم توی دردسربندازه توهم حس ششم داری درسته؟-

اره منم حس ششم دارم.

تو این ماه رفتارش باهام گرم تر میشه؟

من رفتارم باهاش چطور باشه؟

چرا ازم خوشش میاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم حس ششم دارم. تو این ماه رفتارش باهام گرم تر میشه؟ من رفتارم باهاش چطور باشه؟ چرا از ...

خب توهم برای منم بگو

کی نامزدمیکنم

اشنایاغریبه، شهرخودمون یایه شهردیه، اختلاف سنیمون

مشخصات چیزی ازش میگی؟! 

حس میکنم خیلی زودباوری، ازخیلیاخنجرخوردی، تازگیایچیزی اذیتت میکنه، باخانوادت حس میکنم حرفت شده، نمید ...

ارهههه  جوابمم بده 

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎
2728
خب توهم برای منم بگو کی نامزدمیکنم اشنایاغریبه، شهرخودمون یایه شهردیه، اختلاف سنیمون مشخصات چیزی ...

احتمال میدم همین امسال

فامیل دور 

شهر خودتون نه 

یه چند ماهی ازت بزرگتره

قدش متوسطه 

موهاش موج دار 

2740
اایناهمش یه حسه هرچیزی به ذهنم میاد میگم شایددرست باشه شایدم نه اینوبراهمه دارم میگم زیادی به این ...

کی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری