2737
2734

حالا دوست دختری زنی داشته باشن

میرن کف پاشونم ماچ میکنن

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 

همون داداش تا پای جونش. پای تو هست. پدر نیس. اما مثل پدر تکیه گاهت میشه

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون داداش تا پای جونش. پای تو هست. پدر نیس. اما مثل پدر تکیه گاهت میشه

پس تخریبش مال چیه؟ 

فکر کردی من اینقد حوصله دارم که با توعم بحث کنم؟نه🙂گزارش میزنم خودت و کاربری قشنگت برید به جهنم. 
2731

چقدر دلم تنگ‌شده برا دعواهامون آخ من دورت بگردم داداشی 🖤

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
داداشا خواهراشونو خیلی دوست دارن ولی محاله  به روشون بی ...

من که همیشه میگفت و به روم می آورد

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
ریختشو نمیتونم ببینممممم اخرخودشم گفت زنش باعث شد باخونوادش بدباشه ب جهنم بدباش ریدم پس کله خودتو زن ...

یعنی اصلا با هم ارتباط ندارین؟ 

اصلا بهش نمی گم ولی خیلی خیلی دوستش دارم ۲ سال بزرگتره ولی انگار ۴۰ سالشه

من نمیتونم کسی که تخریبم میکنه و دوست داشته باشم

[QUOTE=335985189]پس تخریبش مال چیه؟ خب شوخیه  داداش منم همیشه میگه دست پختت مضخرفه  بع ...

من تحمل شوخی ندارم

یعنی اصلا با هم ارتباط ندارین؟ 

ارتباط داریم اما گرم وصمیمی نه هیچ خوبی ازش ندیدم هیچ خاطره خوبی ازش ندارم داداش چیه اخه من بخاطر مامانم چیزی نمیگم 

لایک نکنید لطفا🦭
اصلا بهش نمی گم ولی خیلی خیلی دوستش دارم ۲ سال بزرگتره ولی انگار ۴۰ سالشه

چندسالشه حتما مجرده بعد ازدواج قضیه فرق میکنه

2706