2737
2734
عنوان

چیزی ک استرسشو داشتم سرم اومد اما ترسناک تر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 74 پست
بعد پسر عموم با چشمای ابیش و هیکل ورزشکاریش منو برد پشت خونه گفت رژتو پاک کن نکردم و بعد با دنیای دخ ...

هیکل ورزشکاری نداره ولی لاغره چشم آبیم نداره 

😶هیچوقت برای ی همچین چیزی ملتو از چند ماه پیش اوسکل نمیکنم

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

دوس داشتم اونقد خانوادمون آزاد بود ک میرفتم میدیدمش خوب بهش حسمو توضیح میدادم ک ناراحت نمیشد 

لامصب من همشه اسمشو با پیشوند داداش صدا میکردم 

چطوری از این به بعد بهش بگم داداش قلبش نمیشکنه😭😭😭😭

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دوسش نداری؟

ی حس عجیبی دارم میدونم اگ باهاش ازدواج کنم خوشبخت میشم و آدم خوبیه 

اما از طرفیم دوس دارم درسمو بخونم ولی اگ نتونم موفق شم آبروم میره 

2728
مشاوره تلفنی بگیر انقدر خودتو عذاب نده

اینقد اجازه ندارم ک ب مشاور تلفنی زنگ بزنم 

نینی سایتم خیلی مخفیانه میام

2740
هر دو چند سالتونه  شغلش چیه

خودم ۱۹ اون ۲۵ 

فوق لیسانس داره شغلم قراره تو بانک استخدام شه

منم پسرعممو دوست دارم خب دوسش داری پای هم بمونید 

فک‌نکنم دوباره بیان خواستگاری یا دوباره ازم بپرسن دوسش داری 

منم پسرعممو دوست دارم خب دوسش داری پای هم بمونید 

ایشالا بهش برسی 🥰😍

دوسش داری بنظرم

نمیدونم ک واقعا حالم بده 

کاش تکلیفم با خودم‌مشخص بود😭😭اگ دوسش داشته باشم ک نابود میشم 

جوری ک مامانم جواب رد داد صد سال سیام برنمیگردن

وقتی استخدام شد  نامزد کنید  اگر پسر خوبی هست   مشکلی نداره    خونواد ...

خودشون گفتن ک یکی دوسال دیگ میاین ک هم اون شعلشو میدا کنه هم منم تا جایی ک دوس دارم و بنظرم کافی باشه و آماده باشم ادامه تحصیل بدم

2706