2733
2739
عنوان

شروع پریود دقیقا چه موقعیه؟

79 بازدید | 10 پست

خانوما من هنوز نمیدونم شروع و پایان دقیق پریود دقیقا چه وقتیه

وقتی اولین خون یعنی همون لکه بینیا اتفاق میفته شروعشه یا وقتی یکم سنگین تر و قرمز تر میشه؟

بعد پایانشم وقتیه که دوباره لکه بینی میشه یا وقتی کاملا ی قطره هم نباشه؟

توروخدا بیاین توی اپلیکشنای پدیود هیچ راهنمایی ای ندیدم😑

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین قطره شروعش

کاملا پاک شدن پایانش

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
با اولین خون شروع با آخرین خون تموم

یعنی حتی همون لکه بینیا؟

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
من از دکتر پرسیدم  گفت وقتی کامل خونریزی افتادی  لکش حساب نیست

یعنی برای شروع سیکل زمان خونریزی حساب کنم نه لکه بینی؟

اولین قطره شروعش کاملا پاک شدن پایانش

یعنی برای شروع سیکل زمان شروع از لکه بینی حساب میشه؟

2738
یعنی برای شروع سیکل زمان شروع از لکه بینی حساب میشه؟

نه عزیزم برای شروع سیکل معمولا خود خونریزی حساب میشه البته بدن با بدن فرق داره

من معمولا یک روز قبل از شروع پریودم دچار لکه بینی میشمک نشون میده پریودم نزدیکه

خواهرم سه روز اول لک بینی داره از روز چهارم تا ششم  خون‌ریزی شدید داره باز روز هفتمش یهو قطع میشه

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏