2737
2734
عنوان

شوهرم جلوی جمع سرم داد زد

725 بازدید | 41 پست

تاپیک قبلی حرف زدم ک چرا داد زده

بعدم تصمیم گرفتم برم منت کشی و اشتی ولی حرفامو ک زدم هیچی نگفت پاشد رفت بیرون تاامروز اینجوری نبوده چرا اینطوری رفتار کرد؟

از این 7 سال بیشتر از 5ساله خونه خودمونیم و اصلا اینکارارو نکرده بنظرتون چرا این رفتار کرد

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وقتی میگی همسرت خوش اخلاقه  پس الان ی اتفاقی افتاده 🙁

مشکل منم همینه 

داد ک اصلا نمیزنه چی بشه در سال چیکار کنم داد بزنه تاحالا هم پیش نیومده بود جلوی خانواده حتی اخم بکنه بهم ولی از دیشب هیچی نمیگه قهر نیست ولی سنگینه هرتایمی هم معذرت میخواستم قبول میکردسریع

نمیفهمم چی تو مغزش میگذره این اذیتم میکنه

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 
احتمالا یه چیزی داره به مغزش فشار میاره

برای همین نگرانم

اشتباه از همسرت بود  من جای تو بودم دیگه خودمو میگرفتم تا اون بیاد منت کشی

ن اشتباه از من بوده عزیزم 

نباید همچیو تعریف میکردم حساس بشه

مشکل منم همینه  داد ک اصلا نمیزنه چی بشه در سال چیکار کنم داد بزنه تاحالا هم پیش نیومده بود جل ...

خب چرا صحبت نمیکنید 

ازش بپرسید علت ناراحتیش چیه ؟ 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2740
ن اشتباه از من بوده عزیزم  نباید همچیو تعریف میکردم حساس بشه

از اون نظر که بله نباید میگفتی 

ولی این دلیل نمیشه ادم سر همسرش داد بزنه 

مقصر اون هست ، اگه هم از جای دیگه ای ناراحته باید عین یه ادم بالغ مطرح کنه نه اینکه عصبانیتشو اینجوری خالی کنه 

حالا شما هیچی، بیچاره پسر خالت 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
خب چرا صحبت نمیکنید  ازش بپرسید علت ناراحتیش چیه ؟

حرف زدم هیچی نگف گذاشت رفت از خونه بیرون

حرف زدم هیچی نگف گذاشت رفت از خونه بیرون

مشکل همینه دیگه 

اگه دوطرف بشینن باهم صحبت کنن خیلی از مشکلات حل میشه ،یعنی چی که چیزی نگفت 😒

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
از اون نظر که بله نباید میگفتی  ولی این دلیل نمیشه ادم سر همسرش داد بزنه  مقصر اون هست ، ...

نمیدونم

الان فقط برام مهمه اشتی کنه ادم قابل پیش بینی نیست

عزیز اشکال نداره بزار با خودش کنار بیاد ازت دلخوره فقط درست میشه فقط براش غذاهای مورد علاقه اش رو درست کن و بهش پیام بده بگو نیدونم از دستم ناراحتی ولی شما بزرگی کن و ببخش خونه بدون خنده های سما لطفی برای من نداره

2706