2733
2739
عنوان

مشکلات با مادرم

139 بازدید | 15 پست

سلام من یه پسرم و ۱۹ سالمه 

مادرم همیشه از دورانی که تقریبا یادمه همه چیزم رو چک میکنه اینجوریه که حتی اگر برای لحظه ای خواب باشم و اتاقم رو ترک کنم مشغول به زیر و رو کردن  تمام وسایل و سوراخ سنبه های اتاقم میشه و بابت هر چیزی که ببینه گیر میده یا توضیحات می‌خواد و هیچوقت نتونستم بفهمم دنبال چه چیزی میگرده یا می‌خواد چی ازم پیدا کنه (چند وقت پیش از یکی از وسایلم چون نمیدونست چیه عکس گرفته بود و برای دخترخالم ارسال کرده بود و پرسیده بود شما میدونید این چیه؟و اونام این قضیه رو مستقیم به من گفتن و این جدی آزارم میده)و زمانی که چیزی بهم اضافه شه همیشه می‌خواد بدونه کی خریدم چرا خریدم چرا اجازه نگرفتم خریدم در صورتی که همش رو با هزینه های خودم میخرم و زمانی هم که سعی میکنم خبر بدم همیشه بحث و دعواس که نه نمیخواد بخری یا نمیخواد بری یا هر چیز دیگه ای (شاید فکر کنید چیزای زیادی دارم و کارای زیادی میکنم اما درباره اونم باید بگم که نه اصا اینطور نیس🥲)و درباره هر چیزی که توضیح بهش بدم هیچقوت باورم نمیکنه و با اینکه میدونه هیچوقت حتی بهش دروغ هم نمیگم و همیشه به همه نسبت به همه آدم بی اعتماد و پارانویدیه

با بازم شاید از خودتون بپرسید ۱۹سالته الان دیگه اصا نباید خونه پدر و مادرت زندگی کنی چرا هنوز اینجایی، اینجا موندم هنوز هم ایده و فشار مادرمه ،سال گذشته دانشگاه پرستاری قبول شدم اما معتقد بود پرستاری رشته مناسبی برای پسرا نیست(این قضیه رو بیشتر با خنده بیان میکرد جوری که یه شوخی در نظر بگیریمش) و بهتره که سال بعد دوباره آزمون بدم و رشته بهتری بیارم

و شاید بازم بگید پس تو این قضیه پدرت کجاس و بازم نه من نه مادرم هیچقوت چیزی رو باهاش درمیون نمیزاریم در این باره چون اگر من بگم اینجوریه که خب مادره دیگه نگران میشه برات 

خوشحال میشم اگر ایده براش دارید بهم بدید یا اگر هیچ توضیحی برای این قضیه وجود داره که لااقل بتونم نو ذهنم درست باهاش کنار بیام که چخبره و دلیلش چیه :))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا خدا

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
مامان منم جدیدنا خیلی گیر میده اصن فکرشون عین دهه شصتیاست متاسفانه هیچ تلاشی برای اپدیت شدن نمیکنن ک ...

امیدوارم که بتونیم یه راهی بهتر شدنش پیدا کنیم 👍🏻

اره ایشالا ک همچی درست میشه راستی موفق باشی تو کنکور برا  ما هم دعا کن امتحان داریم

امیدوارم که نتیجه تمام تلاش هاتو برای آزمونت بگیری چون منم اونجا بودم و هستم و میدونم که فشار سنگینی روته و الان هم استرس زیادی داری اما سعی کن براش کمی چیل باشی 

امیدوارم که نتیجه تمام تلاش هاتو برای آزمونت بگیری چون منم اونجا بودم و هستم و میدونم که فشار سنگینی ...

مرسی از حمایت و همدردیت

سعیمو میکنم ولی واقعا تمرکز ندارم...

حق داشتی بری ولی حق نداری برگردی:)))
2706