2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم زیاده خودت رو جوون نگه دار برو باشگاه کلاس سینما کتاب های روانشناسی کودک بخون مامان خوبی باش ...

میدونم کمی زیاده ولی چاره ای نداشتیم، کلا تیپ جوون و سرزنده ای داریم، و از بچه بیشتر بچگی میکنیم و خیلی پایه ایم. خودم دکتر روانشناسم عزیزم

2731
آره اعصابشو داریم عزیزم از خونه ی کم جمعیت بدم میاد

منم هم سن شمام پسرم ۱۸ سالشه و کاملاااااا پشیمون که چرا اقدام نکردم که حدااقل یه خواهر یا برادر داشت بچه م🥺🥺🥺

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
میدونم کمی زیاده ولی چاره ای نداشتیم، کلا تیپ جوون و سرزنده ای داریم، و از بچه بیشتر بچگی میکنیم و خ ...

اگه فکر میکنی تواناییشو دارین پس چرا نظر خواهی میکنی و شک به دلت میندازی؟

انشالله سالم دنیا بیاد و زیر سایه پدر مادر موفق باشه

وجود بچه اولتون خیلی کمک کننده هست در سال‌های بعد اگه بتونین رابطه خوبی بینشون برقرار کنین

اگه فکر میکنی تواناییشو دارین پس چرا نظر خواهی میکنی و شک به دلت میندازی؟ انشالله سالم دنیا بیاد و ...

در تواناییمون شک ندارم عزیزم، از پس ۴ تا بچه دیگه هم برمیام. فقط از این میترسم که وقتی بچه سی سالش شد من میشم ۶۹، ۷۰ ساله و باباش بیشتر 

منم هم سن شمام پسرم ۱۸ سالشه و کاملاااااا پشیمون که چرا اقدام نکردم که حدااقل یه خواهر یا برادر داشت ...

راستش دقیقا از این ترسیدم مبادا از سن بارداریم بگذره و بچه اولم خیلی بزرگ بشه و بعد پشیمون بشم

در تواناییمون شک ندارم عزیزم، از پس ۴ تا بچه دیگه هم برمیام. فقط از این میترسم که وقتی بچه سی سالش ش ...

عزیزم دیگه نگران سی سالگیش نباش  تا اون موقع یه آدم کاملا بالغ شده و از پس خودش برمیاد و به شما نیازی نداره زیاد.

اما بحث تربیتیش مهمه که از همین جنینی تا ۱۷-۱۸ سالگی خیلی سرنوشت سازه

من میشناسم کساییکه بندگان خدا ۶۰-۷۰ ساله ان و فرزندشون ۴۰ ساله هست و بلای جانشون شده چون درست تربیت و مراقبت نکردن بچه هارو در جوانی و هستن کسانیکه که تو همین سن فرزند ۲۰ ساله دارن عصای دستشونه

توکل بخدا کن و سعی کن درست مدیریت کنی انشالله خیره

میدونه چی میگی ولی خیلی دو دل بودم و الان حس پشیمونی دارم، دلم خیلی گرفته حتی میخواستم سقط کنم 😔

حتی اگر خداخواسته باردار شده بودی هم نباید فکر سقط باشی

دوست من دوتا بچه بزرگ داشت ۴۲سالش بود که یهو باردار شد  قرار نیست به سقط فکر کنی 

بچه ها بزرگ میشن و ما در حد توان بابد مواظبشون باشیم

2706