2733
2734

من می خوام کیف و کفش بچه گانه بزنم 

به نظرم سود اوری داره 

به دو شزچرط 

وسیله های خوشگل و تک بیاری 

۲ بهترین جا مغازه بزنی 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من می خوام کیف و کفش بچه گانه بزنم  به نظرم سود اوری داره  به دو شزچرط  وسیله های ...

شما چه جور منطقه ای میخوای بزنی، ما منطقه مون متوسط با رفت و امد متوسط قبلا تو فکر بچه گانه بودم نمیدونم الان چیکار کنم؟ 

2731
شما چه جور منطقه ای میخوای بزنی، ما منطقه مون متوسط با رفت و امد متوسط قبلا تو فکر بچه گانه بودم نمی ...

جای من خیلی خوبه  

ولی شهرم کوچیکه 

می تونی رو لباس بچه هم فکر کنی 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
جای من خیلی خوبه   ولی شهرم کوچیکه  می تونی رو لباس بچه هم فکر کنی

ان شاءالله موفق باشی عزیزم از کجا میخوای جنس بیاری، دختر عمه ی منم شهر کوچیک ولی بازار خوب مغازه زد الان یکسال حسابی کارش 

من اگر یه روز بخوام مغازه بزنم جنسای بی کیفیت ولی ارزون میارم 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ان شاءالله موفق باشی عزیزم از کجا میخوای جنس بیاری، دختر عمه ی منم شهر کوچیک ولی بازار خوب مغازه زد ...

از تهران 

2738

اصلا به هیچ وجه خیلیا دارن جمع میکنن از بعد عید ...خواهرم روسری معازه زد اصلا فروش نرف خیلیم ردسریاش خوشگل وجنس خوب بود من خودم ۱۰تا روسری وشال خریدم اصلا موند رو دستش ....هرکی میگف صرر داره پوشاک قبول نکرد ضرر کرد 

2706