2733
2739

پدر و مادرم هیچ وقت هییییییییچ نقشی تو زندگیم نداشتن و هییییییییچ کاری واسم نکردن فقط انگار منو زائیده و دیگه هیچی....

الانم واسه جهیزیه دارم دوشیفت کار میکنم و میخرم ناراحته که چرا پولامو بهش نمیدم

عوض اینکه مادرمه دو تیکه وسیله بخره واسم طلبکارم هس...

خیلی ناراحتم از دستشون 

چیکار کنم به نظرتون؟ چی بگم بهش

چی بگی؟

رفتی دیگه فراموششون کن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عقد که کردم سه چهار سال پیش با پول وامم واسم جهیزیه گرفتن فقط بیست میلیونشو خودم برداشتم بعد که همسرم خیانت کرد تو عقد جدا شدم طلاهامو گرفتن به جای اون بیست تومن گفتن باید بدی.طلاهام ینی هر چی بهم کادو داده بودن سر عقد.بعد اونم یه ریال بهم خرجی ندادن و تازه هی ازم پول گرفتن. هعیییی خواهر دلم پره..نمیگم ایرادی داره کمک به خانواده ولی خب کاش برعکسشم بود واسه امثال من

2740
منم عقد که کردم سه چهار سال پیش با پول وامم واسم جهیزیه گرفتن فقط بیست میلیونشو خودم برداشتم بعد که ...

واقعا منم دلم پره ازشون خداشاهده تا الان هیییییچ کاری واسم نکردن هیچ خرجی بهم ندادن 

هیچی نگو.

کار خودتو بکن‌ 

از درآمدت و حقوقت هیچ وقت هیچی نگو.

اگه وسیله ای میخری الکی بگو شوهرم خریده.

مادر منم هیچی برام نخرید بجز یه لحاف.

دوتا پتو گلبافت چند سال قبل ازدواجم برام خریده بود که اونا رو هم آخر سر بهم نداد.

به همه فامیل می‌گفت بهم ده میلیون داده واسه جهیزیه. دروغگو هست.

هشت سال پیش.

اون زمان خدارو شکر کارمند بودم و وضعم خیلی خوب بود.

حتی پول شام نامزدی هم خودم دادم. پول لباس نامزدی خودم دادم.

وضع مادرم بد نبود. خوب بود.

وسایل سنگین هم شوهرم خرید با اینکه توی مراسمات در موردش خانواده ها چیزی نگفته بودن.

هیچی نگو. کار خودتو بکن‌  از درآمدت و حقوقت هیچ وقت هیچی نگو. اگه وسیله ای میخری الکی بگو شو ...

خداروشکر شما کارمند بودین

من واقعا دارم کل روزمو کار میکنم واس ماهی ۶ تومن

خیلی فشار رومه

2706