2737
2734

زنی که خرج داره ارج داره

با نظر کاربری موافق نیستم که چون پول داره از اقا پول نخواد

مرد وظیفشه واحترام وعزت وعشقه 

در ازدواج هم باید با عقل تصمیم گرفت نه با پول زن یا مرد صرفا 

کلا مردا از تامین کردن خوششون  میاد اگ خرجت نکنه میره خرج یکی دیگ میکنه 

البته ب جیب شوهر باید دقت کرد 

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خانه دارم و همیشه سعی کردم مراعت همسرم بکنم ولی بعد از ۱۶ سال به این نتیجه رسیدم خیلی اشتباه کردم 

البته نه اینکه مرد رو تحت فشار بذاری و بخاطر پول زندگی و تلخ کنی اما اینکه خرج داشته باشی واقعا درسته چون هرکی اطرافم دیدم که از قضا اونها هم خانه دار بودن نه شاغل ولی از همسرشون حسابی پول گرفتن بسیااار عزیز ترشدن

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....

شوهر من فقط بلده هی بگه ندارم ندارم ندارم، انشالله فلان بشه بهمان بشه برات فلان کارو میکنم، هیچوقتم نه فلان میشه نه بهمان، فقط یهوویی میبینی تو دو ماه ۱۰ بار خانوادشو مهمون میکنه، بهش میگم تو ک گفتی ندارم؟ میگه به یکم غذا هم حسودی میکنی؟؟

البته پدرمم همینطور بود باهام..نمیدونم چرا...شانس منه انگار

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
من خانه دارم و همیشه سعی کردم مراعت همسرم بکنم ولی بعد از ۱۶ سال به این نتیجه رسیدم خیلی اشتباه کردم ...

من وقتی پول درخواست میکنم خیلی ناراحت میشه کلا از رفتارش میفهمم. و از نظر اون فقط باید چیزایی بخرم ک خیلی واجب و ضروریع

2740
من وقتی پول درخواست میکنم خیلی ناراحت میشه کلا از رفتارش میفهمم. و از نظر اون فقط باید چیزایی بخرم ک ...

اگر از اول اینطور بوده که خب کلا همینه و نمیشه عوض کرد ولی اگر کم کم اینجوری شد یعنی شما با قناعت و مراعات کردن اینطوری یادش دادید

واقعا قناعت زیاد خوب نیست

شوهر من فقط بلده هی بگه ندارم ندارم ندارم، انشالله فلان بشه بهمان بشه برات فلان کارو میکنم، هیچوقتم ...

به قول فریبرز باغ بیشه اگر وضعش خوب بشه میخواد ملکه ت کنه ولی متاسفانه هنوز وضعش خوب نشده  ای خدا از دست این آقایون

اگر از اول اینطور بوده که خب کلا همینه و نمیشه عوض کرد ولی اگر کم کم اینجوری شد یعنی شما با قناعت و ...

من خیلی زود ازدواج کردم و خام و بی تجربه بودم و خیلی خیلی خجالت میکشیدم ک ازش پول بخام مامانم خیلی دعوام میکرد ک اینجور نباش عادت میکنه ولی من نمیتونستم واقعا من حتی از پدرومادرمم روم نمیشد پول بگیرم خلاصه این سالها گذشت و من پشیمونم البت اونموقعا نگه بگم کلا هیچی نمیخرید چرا میخرید هرمناسبتارو ولی هیچ وقت پول تو حسابم نمیریخت و همیشه منتظر میموندم ک خودش بگه بریم خرید. 

به قول فریبرز باغ بیشه اگر وضعش خوب بشه میخواد ملکه ت کنه ولی متاسفانه هنوز وضعش خوب نشده   ای ...

دقیقا...همینه...از یه روزی حرف میزنه که هیچوقت نمیاد، بخواد بیادم خودش نمیزاره ک بیاد، یا تهش نمیزاره من بفهمم ک اومده😒شانس مایه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔
من خیلی زود ازدواج کردم و خام و بی تجربه بودم و خیلی خیلی خجالت میکشیدم ک ازش پول بخام مامانم خیلی د ...

دقیقا منم سن کم ازدواج کردم و تو دوران عقد حتی هزارتومن هم ازش نخواستم چون میگفتم زشته بعد ازدواجم روم نمیشد بگم پول بده خرید کنم و... کم کم عادت کرد دیگه 

همیشه هم سعی کردم مراعات کنم ولی خب اینطوری هم خوب نیست

تو هرچیزی اعتدال باید باشه قناعت و مراعات زیاد خوب نیست آدم در طول زمان انگار افسرده و خسته میشه 

شوق واسه هیچی نداری و...من که اینطورم

من خیلی زود ازدواج کردم و خام و بی تجربه بودم و خیلی خیلی خجالت میکشیدم ک ازش پول بخام مامانم خیلی د ...

چقد مثل منی☹☹☹همه چیت مثل منه...الان چیکار میکنی هنوز همینجوریه...من یکم سعی کردم خودمو عوض کنم ولی اصل ماجرا زیاد فرقی نکرده

چقد مثل منی☹☹☹همه چیت مثل منه...الان چیکار میکنی هنوز همینجوریه...من یکم سعی کردم خودمو عوض کنم ولی ...

من چارسال تو عقد بودم از ۱۵ سالگی 

الان ۲۱ سالمه و نزدیک دوساله عروسی کردیم. از بعد عروسی دیدم فایده نداره و با کلی خجالت و ترس یروز رفتیم بیرون بخش گفتم ماهیانه پول برام بریز و کلی استقبال کرد و روی خوش نشون داد که چرا زودتر نگفتم بهش ولی مقداری ک من گفتم رو گف شاید نتونم بعضی اوقات بریزم اگ داشتم میریزم اگ نداشتم کمتر یا هیچی. ی چندماهی میریخت بعد دیگ نریخت قسطامون زیادتر شده بود ماشین عوض کردیم همش بهونه میاره و نمیریزه وبعضی اوقات عصبانی میشم میگم چرا نمیریزی تو حسابم پول میگ خب کارتمو بردار برو چیزی ک لازم داری بخر اما من خوشم نمیاد چون ممکنه باز ازم حسابرسی کنه چی خریدی چی نخریدی منم بهش میگم خب من از کجا بدونم چقدر خرج کنم و چقدر برای خونه باشه و اینا میگ تو هرچی میخای بگیر فوقش میگ موجودی حساب کافی نیست. 

2706