2733
2739
عنوان

دعوا با همسرم. بگید حق با کیه

125 بازدید | 10 پست

چند روز قبل سر از پوشک گرفتن بچه باهام بحث کرد که بچه دوسال و نیمشه و باید از پوشک بگیریش. (خداییش بچم اصلا همکاری نمیکنه ولی شوهرم فکر میکنه تقصیر منه) یه بسته پوشک هم کنارش بود با عصبانیت سمت من پرتابش کرد (دفه اولش بود) منم بهش گفتم واقعا بی ادبی و رفتم تو اتاق. تا فرداش باش سرسنگین بودم دیدم شبش که اومد یه گل خریده و معذرت خواهی کرد منم بخشیدمش. 

دوباره دیروز صبح میخواستم برم سر کار یه ساندویچ برا خودم درست کرده بودم که تو راه بخورم بچم ساندویچو ازم گرفت منم بهش دادم ولی دیگه تا از سر کار برگشتم گشنه بودم. ظهر که اومدم به شوهرم گفتم من گشنمه برنجو از قبل آماده کردم تو فقط برو کنسرو بخر اون گفت کنسرو بده و میرم رستوران یه غذا میگیرم. گعتم باشه پس من میرم یه لقمه میخورم تا تو بیای. دیدم ده دقیقه ای برگشت با کنسرو و اعصاب خررررد که انگار بچه ای وقتی گشنه میشی بهانه میگیری واقعا بی منطقی و خستم کردی با این ناز و اداهات!!!! 

منم لقمه به دست مات و مبهوت که این چشه

بقیشو پست بعدی میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم چته چرا این هفته شدی برج زهر مار

اونم میگه تو همش طلبکاری و در حال غر زدن!!! منم گفتم تو اصلا خونه میای که من غر بزنم.

دیگه نه نهار خوردم نه لقمه و رفتم تو اتاق. دو ساعت بعد رفتم تو آشپزخونه دیدم رفت رستوران خورشت آورده

ولی من همون برنج خالی خوردم

تعارف هم زد گفتم مرسی میل ندارم

از دیروز نه نگاش کردم نه باش حرف زدم. یه حسی دارم که دلم میخواد تا یه ماه همینطوری باشم

2731
2740