2737
2734
عنوان

مهریه کمم

206 بازدید | 13 پست

چون مهریه من ۱۴و شوهرم نمیزاره بیرون کار کنم به جز کار دولتی که اونم نیست .میترسم بعد فوت شوهرم یا طلاق آواره بشم .بالای پولدار هم ندارم .چکار کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه مهارت درامد زا یاد بگیر 

و به همسرت بگو یک سوم ارث رو برات وصیت رسمی کنن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
درآمد داره؟

بستگی داره چی بفروشید 

لوازم التحریر.

اکسسوری و زیورآلات.

لوازم آرایش ...

هر کدوم سودشون و دردسرشون ی جوره..

آشنای ما آنلاین شاپ محصولات زناشویی زده میگه خیلی سود داره، اینم ی تجربه بود گفتم بدونید

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740

حالا ن ک ما  مهریمون بالاتره امدن دو دستی تقدیممون کردن ۰🤦‍♀️💔

در کل این دوره خیلی خوبه ادم مهارتی داشته باشه 

من احمق کی میخوام بشینم بر نظام بخونم اووووف  خاک تو سر احمق تنبلم کنن

ماال و اموال چی دارین؟وضع مالی شوهرت خوبه؟اگه خونه دارین بگو بزنه بنامت حتی شده دو دنگ‌.اگرم وضعش خو ...

خونمون به اسم پدرشوهرمه.دوتا ماشین داره به اسم خودشه .طلا هم هیچوقت نمیگیره چون دوست نداره