2733
2739

من یکساله بدونش دارم زندگی میکنم زندگی سخت میگذره..خیلی چیزارو از همسرداری تا آشپزی و معاشرت کردنو خودم یاد گرفتم لحظه ای کنارم نبوده بشدت سنگ دله و مادر خوبی نیست

شما چطور دووم اوردین؟تجربه ای دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته حق داری ولی خودتو ببین چقدر قوی تر شدی؟جدی میگم ادم رنج میکشه اما قوی تر هم میشه واسه بقیه رنج هایی که منتظرشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2728

منم مثل شما ام  مادرم توقع داره هر وقت میرم خونشون دستم پر باش یه بار نشد راهنمایی درست کنه منو باورت میشه امروز زنگ زدم بعد ۲ هفته تلفن داده به داداشم منم به خدا گفتم خودت می بینی که من نخواستم دلش بشکونم ولی خوب خودش مایل نیست ارتباط بگیره باهام

خیلی سخته حق داری ولی خودتو ببین چقدر قوی تر شدی؟جدی میگم ادم رنج میکشه اما قوی تر هم میشه واسه بقیه ...

آره قوی هستم ولی به چه قیمت؟دلم میخواست کنارم بود روزای جمعه میرفتم پیشش دعوتش میکردم بیاد خونم ببینه دخترش چه بزرگ شده آشپزیش خوب شده گواهینامه گرفته..

2738
آره قوی هستم ولی به چه قیمت؟دلم میخواست کنارم بود روزای جمعه میرفتم پیشش دعوتش میکردم بیاد خونم ببین ...

حق داری کاملااااا حق داری اما چکار میشه کرد؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
شانس دیگه این قدر راجب شوهرم بد میگه  که قیافه نداره خسیس یه کاری کرده پدرمم دیگه بهم محل نکنه& ...

شوهرتو بچسب الان همه زندگیت اونه سعی کن خودت مادر خوبی باشی و فرزندتو خوب تربیت کنی من کاملا درکت میکنم ما سوخیتم ولی نباید بذاریم بچمون بسوزه

شوهرتو بچسب الان همه زندگیت اونه سعی کن خودت مادر خوبی باشی و فرزندتو خوب تربیت کنی من کاملا درکت می ...

اره گلم فعلا همین کارو می کنم بچه ندارم عزیزم به خدا میگم اگر قرار با بچم یه هم چین رفتارهایی کنم بهم نده قبل دادن بچه لیاقت بهم بده امیدوارم شما هم مشکلاتتون حل بشه خدا کمکتون کنه 

اره گلم فعلا همین کارو می کنم بچه ندارم عزیزم به خدا میگم اگر قرار با بچم یه هم چین رفتارهایی کنم به ...

انشالله برات با بهترین اتفاقا جبران بشه همچی 

ممنونم

2706