2737
2739
عنوان

در دل

99 بازدید | 19 پست

دوستان من اگر تاپیک هام و بخونید میبنید چه بلاهایی سرم آوردن ولی مشکلی که الان دارم سه سال پیش به وجود آمد توی یه درمانکاهی مشغول به کار بودم منشی بودم مسول بخش اونجا از من خواستگاری کرد ولی یه زن مطلقه اونجا بود که تا این قضیه رو فهمید چندین طلسم سنگین برای من زد که یه سری از کارهاش و توی دوربین دیدم خلاصه اینکه کسی که خواستگار من بود مثال دیوانه ها شد و خودش من و اخراج کرد خلاصه که الان سه سال بعد ست تمام زندگیم قفل شده و هیچ کس هم نیست که بتونه باطل کنه هر اعمال قرآنی که هر کس گفته انجام دادم از صد نفر سید دعاهای باطل السحر قرآنی گرفتم ولی هر جا میرم میگن باید طلسم هام دربیاد یعنی یه ساحری که موکل داشته باشه بتونه دربیاره حتی دو سه نفره پیدا کردم برای من و نتونستن باطل کنن چون هم با همزادم طلسم زدن هم با عکسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خیلی سنگین برام زدن ، باطل میکنم ولی بیشرف دوباره میره میزنه برام

چه جوری باطل میکنید من حتی کسی رو‌پیدا نمی‌کنم دردم و بفهمه کسی هم که پیدا میشه موکل طلسم ها آنقدر قوی هست طرف اصلا غیب میشه 

چه جوری باطل میکنید من حتی کسی رو‌پیدا نمی‌کنم دردم و بفهمه کسی هم که پیدا میشه موکل طلسم ها آنقدر ق ...

این چیزها همینجوری در نمیاد ، باید سفره بندازی اونجا در بیارن

2740
واسه من زده بودن یک سال به بدبختی افتادم شاید کل سال بیست تومن درآمد نداشتم از شغل دیگه و نه تخصص خو ...

منم مثل شما هستم من چون طلسم های خانوادگی هم دارم چندتا جا کار میکردم ولی حقوقی یه کارگر و میگرفتم ولی باز راضی بودم دستم جلوی کسی دراز نمیشه ولی خدا شاهده تو‌این سه سال یک ریال رزق نداشتم و ندارم

این چیزها همینجوری در نمیاد ، باید سفره بندازی اونجا در بیارن

من سفره هم رفتن یه آدم بیشرف خیابان پیروزی تهران انداخت کلی آهن و فلز تو آب درآورد بعدش فهمیدم هم سالکی بوده و همه ازش کایت کردن و واقعا هم زندگیم تغییری نکرد 

من سفره هم رفتن یه آدم بیشرف خیابان پیروزی تهران انداخت کلی آهن و فلز تو آب درآورد بعدش فهمیدم هم سا ...

تنها راهش سفره اس ، ولی کسی ک کارش این باشه نه هر دزدی ک این کاره معرفی کنه خودش و 

حالا اون مطلقه تونست به دست بیاره اون طرف و ؟

چنان طلسم هوایی زده بود که با طرف وارد رابطه جنسی شده بود ولی باز خدا هم به اون رحم کرده فعلا عقدش نکرده ولی دست بردار نیست که 

تونستی باطل کنی؟ دیگ برات نزدن؟

بله خدا رو شکر باطل شد البته اعتقادی نداشتم ولی واقعی بود متاسفانه و گول شیاد ها رو نخورید 

با خودم قران حمل میکردم توی کیفم و بغل تختم و اب قران درست کردن واسم غسل کردم رفع شد 

منم مثل شما هستم من چون طلسم های خانوادگی هم دارم چندتا جا کار میکردم ولی حقوقی یه کارگر و میگرفتم و ...

اینها همش رمالی و کلاهبرداری هستن واسه من انداخته بودن توی رودخانه میگفت اگه رودخانه خشک بشه باطل میشه 

یه جوری دفعش کردم که انگار نه انگار فکر کنم موکل هاش بیخیالم شدن 😂

2706