2737
2739

آخه من بهم گفتن همزاد دارم برا رفعش قرآن میخوندم بعد الان چله قرآنم تموم شده حس میکنم دوباره برگشته چون عروس هلندیم از اونموقع ک چله من تموم شد وقتی من پیشمم پرواز میکنه خودشو میکوبه اینور اونور یهویی یا یهویی وقتی کاریش نداری یهو میترسه میپره 

شد شد نشد خودمو از رو مبل پرت میکنم پایین😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای منم این حسو دارم 

پرندمون گاهی تو خونه بیخودی میترسید مثل وقتی ک ی غریبه می‌رفت کنار قفسش 

ولی الان مدتیه خودم تو خونه قران میخونم و میذارم دیگ ندیدم این حرکتشو 

اره پرنده ها میبینن 

کلا پیامبر گفته تو خونه هاتون کبوتر و گربه نگه دارید (البته تو حیاط)چون جن ها مشغول بازی با اونا میشن و بچتون رو درگیر بازی نمیکنن

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
شما چطور متوجه شدید؟بد یا خوب؟

بد معمولا ضرر میزنه 

اگ ی نفر خیلی وضع زندگیش از همه نظر ب مشکل بخوره میفهمه ک همزاد داره 

مثلا تو کاری ک شروع میکنه موفق نمیشه اگ. زن باشه معمولا بارداریش ب سرانجام نمیرسه و بچه میمیره 

خوابای وحشتناک و...اینا ی سری نشونه هاشه ک من دیدم دیگ نمی‌دونم 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
2740