2733
2734
عنوان

از رژیم خسته شدم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 56 پست
نه گلم فقط کالری شماری کردم و برنجم خیلی محدود کردم و نون سفید مصرف نکردم 

بازم خیلی ماشالا خوب وزن کم کردی،من یه ماه کلی کالری شماری کردم،ورزش کردم،بن زود ۵ کیلو کم کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته  درمان داره؟

بله عزیزم صد درصد

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
آفرین عزیزم ولی شش رژیم بدون ورزش اصولی به جای اینکه چربی بسوزونه عضله و گوشت تن آب میکنه و وزن از د ...

منم با کالری شماری و پیاده روی وزن کم کردم و از کالری مجازی کمتر مصرف کردم ولی خسته شدم دیگه نهایتش روزی ۷۰۰ کالری میخورم اونم اگه پر خوری کنم 

2731
منم با کالری شماری و پیاده روی وزن کم کردم و از کالری مجازی کمتر مصرف کردم ولی خسته شدم دیگه نهایتش ...

وای ۷۰۰ کمه و اشتباه شما باید ۱۳۰۰ کمتر نخوری مگه وزنت چند انقد کالری کم میخوری 

و اینکه بدنسازی برو پس که سایز کم بشه من با پیاده روی پایین تنم آب شد 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
بازم خیلی ماشالا خوب وزن کم کردی،من یه ماه کلی کالری شماری کردم،ورزش کردم،بن زود ۵ کیلو کم کردم

توی یک ماه خیلی عالیه که

بیشتر کم میکردین خدایی نکرده مریض میشدید

منم ماهی ۴.۵ کم کردم

2740

همیشه کالری شماری داشته باش

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
الان ۵۲ ام میخوام ۴۸ بشم

میشی ناامید نباش فقط من جمعه ها آزاد میزاشتم هر چی میخاستم می‌خوردم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

اول اینکه کارت عالی بوده گلم بهت تبریک میگم

دوماا این کاملا طبیعیه فرایند کاهش وزن طاقت فرساس

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2706