2733
2734
عنوان

منو خواهرم

100 بازدید | 4 پست

اصلا شبیه هم نیستیم اون خیلی خوشگله منم که چیزی درمودد خودم نگم بهتره

خوشگل ک باشی همیشه مورد توجه همه هستی

حتی مامانبزرگمم اینجوریه ک وقتایی که خواهرم حرف میزنه با تک تک سلولای بدنش گوش میده بهش

ب من بدبخت ک میرسه تنها چیزی ک نثارم میکنه اینه ک چرا هیچوقت چاق نمیشی و تغییر نمیکنی🦧💔 

خدایا کرمتو شکر

اگه اطرافیانت بخاطر خوشگل بودن یا نبودن بخان باهات باشن یا نه،،،همون بهتر که بند و بساطشونو جم کنن

هررررری

"اِما رو به روی جنازه می نشست تا او را بهتر ببیند و در این تماشا محو میشد،تماشایی که از بس عمیق بود دیگر دردناک نبود"

گلم مگه همه چیز زیبایی ظاهره آره قبول دارم زیبایی تا حد زیادی تاثیر گزاره اما من به شخصه مجذوب اخلاق و رفتار فرد می شم 

ما تو فامیل داریم اما اون که خوشگله خیلی خودشو می گیره ولی کوپیکتره انقدر مهربونه که اکثریتمون کوچیکه رو دوست داریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما یکیتون به باباتون رفتین یکیتون به مامانتون

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2728