2737
2734
عنوان

تقصیرمنه یامامان انترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 61 پست
از مادر بودن فقط زاییدنو یاد گرفتن ،تازه ادعاشونم میشه ما خیلی خوبیم خیلی کارا کردیم براتون اما وقتی ...

بخداهرچی دختره شوهرکردن همش فراربودن ازخانواده بوده خانواده ک حمایت کنه دخترپیشرفت کنه بخدا دخترنمیگه شوهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ متاهلی قط رابطه کن من اگ متاهل شم قطعاقط رابطه میشم باهاشون ارامشم مهمتره واسم

متاهلم یبار سه ماه قطع رابطه کردم

خودش با کلی قیافه اومد در خونه م مجبور شدم راهش بدم

الانم ک یک هفته هست فعلا نه زنگ زدم نه دیدمش

اومده شهر ما قهر از بابام

2728
دیگه باهاش کوچکترین رابطه ای رو هم نداشته باش نه زنگ بزن نه برو خونش 

اون زنگ میزنه ولم نمیکنه من نباشم عقده هاشو روی کی بیاره بالا؟

یبار ۳ ماه قطع رابطه کردم با کلی قیافه اومد خونه مجبوری راهش دادم بیچاره شوهرمم از دست این دیونه شده

2740
بخداهرچی دختره شوهرکردن همش فراربودن ازخانواده بوده خانواده ک حمایت کنه دخترپیشرفت کنه بخدا دخترنمیگ ...

واقعا راست میگی ،ولی من میگم زندگی مجردی رو خودمون انتخاب نکردیم ولی متاهلی دست خودمونه حداقل کسی باشه که سوهان روح نباشه هوامونو داشته باشه زندگی رو بچشیم لااقل بچمون زندگیو درست زندگی کنه 😑😑نه مثل من که همش حسرت و آهه

متاهلم یبار سه ماه قطع رابطه کردم خودش با کلی قیافه اومد در خونه م مجبور شدم راهش بدم الانم ک یک ه ...

بزارپشیمون بشه اگ مقصری ک پیشقدم شو امااگ مقصره بزار بدونه توم انسانی وقلب داری وقلبت میزنه متاسفانه بعضی ازمادرا نمیدونن ممکنه باحرفاشون قلب فرزندشون بشکنه

بیین نمیتونی به من بگی قضاوت نکن و تو جای من نیستی و فلان چون من دقیقااا جای تو بودم 

مشکل کارت اینه که اصلااا نباید توی دعواشون دخالت کنی 

من بچه اولم و تا ۱۶سالگیم تک فرزند بودم و مامانم هر بحثی که داشتن ریز جزئیاتشو میومد برای من تعریف میکرد 

از یه تایمی من هر بحثی داشتن دخالت میکردم 

علاوه بر اینکه از جفتشون حرفای ناجور میخوردم 

تبدیل شدم به یه فرد افسرده 

چرا ؟ چون از جزئیات رابطه مامان بابام خبر داشتم و چون هر دوشون پیش من حرف میزدن به خودم اجازه دخالت میدادم و گاهی از حجم فکر و خیال میزد به سرم 

حق باتوعه هم با پدرت هم مادرت 

منم ازدست داداشمو خانوادم خیلییییییییییی حرص میدن تو خونمون اسایش ندارم حتی نمیذاره منو مامانم بخوابیم خودشم سرکار نمیره بیشتراز سی سالشه 

خلاثه که همیشه دخترا مقصرن تو خانواده های ایرانی همیشه مارو سرکوب میکنن بعد میگن تو جراساکتی ارومی نمیگن انقد ترسوندیمش و خون ب دلش کردیم سرزبونشو ازدست داده دیگه دل دماغ هیچیو نداده

واقعا راست میگی ،ولی من میگم زندگی مجردی رو خودمون انتخاب نکردیم ولی متاهلی دست خودمونه حداقل کسی با ...

اره ادم دنبال خوشبختی میره ن اعصاب خرابی دوسندارم صداموبالاببرم بخدا ازخودمم متنفرم همش میگم لعنتی اعصاب خرابی سردرد به چه قیمتی بخاطرکی بخاطر چی سکوت کن تصمیم گرفتم سکوت کنم ودرست شم کسی پشتم نیست جزخودم

بزارپشیمون بشه اگ مقصری ک پیشقدم شو امااگ مقصره بزار بدونه توم انسانی وقلب داری وقلبت میزنه متاسفانه ...

اون مقصره ناراحته سر من خالی میکنه

بخدا خودم هزار جور بدبختی دارم

همش نه ماه حاملی و زاییدنش رو منت میکنه 

خب هرکی مادر میشه اینارم داره اخه باید منت بذاره🤦🏻‍♀️

2706