2733
2734
عنوان

تقصیرمنه یامامان انترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 61 پست

والا چی بگم مامان منم هی میاد خونه ما به شوهرم فحش میده پیشش بعم میگه شما جفتتون هر... هستین و فلان ... بخدا دیگه بریدم الان یه ماهه باهاش قهرم تازه اس داده دیگه نه ببینمت نه صداتو بشنوم . تمام این تهمتها رو میزنه چون از شوهرم خوشش نمیاد و چون منم طرف اون هستم به منم تهمت میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا خواهر هست ،وقتی نا اصل باشه فحش ناجور جلو پدر که سهله جلو هر کسی میده

واقعا متاسفم برای اینجور مادرهایی

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 

وقتی مادرت به پدرت میگه به تو چه کجا میرم و میام . پدرت باید جوابش بده . شما اصلا اهمیت نده وقتی قراره از مادرت این حرفای زشت بشنوی . برات مهم نباشه کجا میره . کفشا روهم بنداز سطل آشغال اگه نمیبره بده به دختر عموت

2728
نمیدونم خدا به اینا چطور بچه داده مامان منم بهم میگه تو باعث بدبختیه منی بهم حسودی میکنه دلش میخو ...

یکسال ازت بزرگترم فقط همنسیم وهمودرک میکنیم من قصدم این نبودبپرم تودعواشون قصدم این بودمامانم صداشوبالانبره امااون تیرخلاص زد وسط قلبم

میتونست بگه دخالت نکن درست میشع مازن وشوهریم ک بگم راست میگه ن بگه ج...ده وفلان فلان شده بروشوهرتوبک ...

حق دارز،ولی ایشون هم خسته رسیده خونه،سین جیم شوهر که بوده یهو دختر هم بپره وسط طرف بابا رو بگیره ،وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنن،همون طور که شما میتونستی سکوت کنی نکردی ایشون هم میتونست سکوت کنه نکرده 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
وقتی مادرت به پدرت میگه به تو چه کجا میرم و میام . پدرت باید جوابش بده . شما اصلا اهمیت نده وقتی قرا ...

کفشاروپس داد قسم خوردم دیگ نپرسم کجامیری وکجامیای اعصابمو ازسر راه نیاوردم

یکسال ازت بزرگترم فقط همنسیم وهمودرک میکنیم من قصدم این نبودبپرم تودعواشون قصدم این بودمامانم صداشوب ...

درکت میکنم

منم مامانم از بابام و داداشم ک پره سر من خالی میکنه

الان همین یک هفته پیش هرچی دلش خواست گفت

من شاغلم راهمم دوره دیر به دیر میرم خونش

حسوده بهم 

گفت تو باعث بدبختی های منی تو منو بدبخت کردی

درصورتی ک من یک بچه ی بی گناه بودمو به خواست خودشون اومدم

خسته ام دیگه بریدم

2740
حق دارز،ولی ایشون هم خسته رسیده خونه،سین جیم شوهر که بوده یهو دختر هم بپره وسط طرف بابا رو بگیره ،وس ...

دقیقاازچی خسته بوده ابجی گلم سرکاررفته؟؟؟رفته مهمونی خوش وبش وخوش گذرانی خونه عمو ک ی کوچه فاصلمونه اونم بابامم سین جین نکرد فقط ی کلمه گف چراانقددیر امااون بااین کلمه اتیش گرف و ب هممون پرید میتونست بگه  حق داری دیگ زمان ازدستم دررفت وتمام

درکت میکنم منم مامانم از بابام و داداشم ک پره سر من خالی میکنه الان همین یک هفته پیش هرچی دلش خواس ...

اگ متاهلی قط رابطه کن من اگ متاهل شم قطعاقط رابطه میشم باهاشون ارامشم مهمتره واسم

واقعا متاسفم برای اینجور مادرهایی

از مادر بودن فقط زاییدنو یاد گرفتن ،تازه ادعاشونم میشه ما خیلی خوبیم خیلی کارا کردیم براتون اما وقتی نگاه میکنی میبینی چها کردن برامون. فقط سوهان روح بودن و هستن ،والا فقط چاره کار شوهر کردنه که اونم ادم میترسه از چاله بیوفته تو چاه

کفشاروپس داد قسم خوردم دیگ نپرسم کجامیری وکجامیای اعصابمو ازسر راه نیاوردم

اره منم با خاهر بزرگم مشکل داشتم تا میرفتم بیرون بهم تهمت میزد میره پیش دوست پسرش ،ی دعوایی راه مینداخت که نگو . منم همیشه باهاش قهر بودم اینجوری بهتر بود اعصابم خورد نمیشد حداقل . البته الان جفت مون ازدواج کردیم باهم خوبیم . ولی خیلی اذیتم کرد تهمت خیلی بده مخصوصا اگه اون کار نکرده باشی 

والا چی بگم مامان منم هی میاد خونه ما به شوهرم فحش میده پیشش بعم میگه شما جفتتون هر... هستین و فلان ...

اگ شوهرت ارزش داره شوهرتوانتخاب کن اگ واقعاهمسرخوبیه اگ نه ک بزار مادرت پشیمون بشه

اره منم با خاهر بزرگم مشکل داشتم تا میرفتم بیرون بهم تهمت میزد میره پیش دوست پسرش ،ی دعوایی راه میند ...

من کاری نکردم بااین ک مجردم ودلم میخواد یکیوداشته باشم هواموداشته باشه امانکردم گفتم نکنه باعث ابروشون شم

2706