2777
2789
عنوان

بنظرتون دلیل رفتار نامزدم چیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 102 پست
والا حتی درست حسابیشم ، ۱ سال اول آدم هس بعد ذات داغونش نشون میده هیشکی تا تجربه نکنه، حرف ماها ب ...

منم مجردم البته😁

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانس ندارم تو ابن چیزا ۲ سال رفتم دانشگاه هیچی به هیچی

پسرای دانشگاه ک ب درد نمیخورن😂

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن🤍🌱الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
پس روزا چیکار میکنی؟؟

یا تو نینیسایتم یا میرم اینستا یا یوتیوب میگردم یا درس میخونم یا ورزش میکنم یا با رلم حرف میزنم 

کلا رفیق صمیمی ندارم  ، یدونه دوست مجازی دارم و یدونه هم رلم 

همین 

اکثرت همون دانشگاه رل زدن

خب اشتباه کردن 

پسر همسن و سال خودت ک خدمتم حتی نرفته 

شغلی نداره 

و یه رشته داغون داره درس میخونه 

در بهترین حالتتتتت باباش یه ماشین زیر پاش انداخته 

و شلوارشم نمیتونه بکشه بالاااا 

ب چ دردی میخورههههههههه

خب بگم شانس دارم پس😂

نوشته ها انرژی دارن هیچ وقتتتت در مورد خودت بد و ناامید حرف نزن وگرنه ب خودت جذب میکنی 

پسر چیه ک بخواد خوش شانسی یا بد شانسیت باشه اخههههههههه 

اونم این پسرای درب و داغوووووون !!!!!!! شاهزاده ک نیستن !

خب خداروشکر ک خوشحالی

ن اونقدرا ک ب نظر میاد هم خجسته نیستم ولی توم ناراحت نباش 😁

2801