2737
2734
عنوان

یه مرد دوبار مزاحمم شده متاهلم

549 بازدید | 23 پست

شوهرمن معتادع اصلا نمیتونم بهش بگم اصلا ادم نیس ولی خوب اون اقاعه دوبار مزاحمم شد من مغازه میرفتم با بچمم بودم یبار گفت برسونم تون گفتم نه  و عصبی شدم رفت حالا باز با بچم  بودم سرکوچه مون منو دید با ماشین بود رفت و دقیقا تو مغازه ای ک من بودم یهو اومد مغازه داره هم میشناسع منو بعد اینکه بیرون شدم ب دخترم گفت ماشالله چ نازه و کارتشو بیرون اورد گفت کارتمو داشته باشید نمایشگاه ماشین دارم  واقعا هنوز دارم میلرزم از ترس  من گفتم نمیخوام و زود رفتم چه دلیلی داره این کارش

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
انقدر بدم میاد از این ادمایی ک خودشونو میزنن ب اون راه  اخه فکر میکنی واسه چی اون کارو کرد؟ خب ...

من بچه دارم بچه بامن  بوده من نمیفهمم دلیل اینکارو

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

بیشرف فقط همین‌محل نده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بوالهوسه دیگه....چیش عجیبه.یک مرد بی قید.توجه نکن 

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2706