2733
2734
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8319 بازدید | 314 پست
بهتره همه رو به یه چوب نزنی چوب خدا صدا نداره

درسته. حتی اگه سطح سواد هم پایین باشه، این دلیل میشه به این افراد توهین بشه؟ نمیدونم بعضیا چی فکر میکنن  پیش خودشون واقعا. شرایط زندگیا فرق داره نباید به مردم از بالا به پایین نگاه کرد. یه ذره تواضع هم بد نیست

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذرا😂 واقعا لیسانس الکل شناسی داشتن هنر نیست نمیدونم چرا دغدغه شده 

نه آخه طبیعیه یکی ندونه یکی بدونه این خانومم منظورشون کسایی بودن که توهین کردن چون نمیدونستن فکر کردن لابد چیز بدیه منظورشون رو بد رسوندن... 

وگرنه برای من مهم نیست کسی بدونه یا ندونه به من چ خب 😅😂

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
اتفاقا داره. اگه یکی باسواده ولی بیشعوره دیگه حساب کن قبلا چی بوده که الان اینه! چون سواد و تحصیلا ...

سواد واقعی شعور میاره حتی اگه یه سیکل ساده باشه اون تحصیل کرده ای که شعور نداره صرفا فقط مدرک گرفته و آدم باسوادی نیس

2728
آره دیگه حسم نکشید خدارم تایپ کنم توی کامنتا قبل گفتم 😂🤣

👌🏻😂

نه آخه میدونی بعضیا مثلا اینو ببینن از فردا پا میشن میگن آره فلانی حجاب نداره آتئیسته 🤣

(درصورتی که حجاب نه به با دین و بی دین بودن ربط داره نه به قبول داشتن یا نداشتن خدا 😂) 

❤
عزیزم یه دسته آدمایی هستن دین خاصی ندارن اما خدا رو قبول دارن  آتئیست خدارو قبول نداره

یسری ها هم داریم ک میگن نمیدونیم خدا وجود داره یا نه ب اونا میگن اگنوستیست

یه عالمه کتاب و اینطور چیزا دارن

خیلی جالبه

یعنی فک کن هزاران هزار ادم عمرشونو صرف اینطور چیزا کردن بعد یسری ها حتی اسمشونم ب گوششون نخورده

حالا فقط بحث اعتقادی نیست.خیلی چیزا

باز الان میان ب همین کامنتم گیر میدن

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اگه اوایل دهه نود نی نی سایت رو میدیدی کیف می کردی واقعا دنیای دیگه ای بود ادم کم می اورد انقدر که ب ...

بازم هستن منتها بستگی داره تاپیکایی که میزنیو شرکت میکنی درباره چه موضوعاتی باشه

2740
👌🏻😂 نه آخه میدونی بعضیا مثلا اینو ببینن از فردا پا میشن میگن آره فلانی حجاب نداره آتئیسته 🤣 (د ...

😂 😂 😂 😂 واای نگو مگه میشه 🤣🤣🤣

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
درسته. حتی اگه سطح سواد هم پایین باشه، این دلیل میشه به این افراد توهین بشه؟ نمیدونم بعضیا چی فکر می ...

اره سطح سواد پایین خیلی زشته اونم وقتی گوشی در اختیار همه هست و همینطور ک میتونن بیان نی نی سایت میتونن سرچم میکنن یعنی حداقل کار ممکن.اینک کسی نخواد خیلی چیزارو بدونه و اطلاعاتش درباره همچی کم باشه خب واقعا پایینه

بنظر من

ربطی ام ب تحصیلات نداره خیلیا تحصیلات ندارن اما اهل مطالعه و دونستنن

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

سطح اینجا به شدت پایینه و یچیز عقب افتاده نسبت به وقایع دنیا و جامعه اس 

سطح توییتر هم یه چیز تینیجریه خود خفن پنداره 

در هر صورت هیچکدوم اعتدال ندارن و به اندازه هم به درد نخورن 

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-

تقسیم بندی مردم ایران از نظر استارتر=

دوگروه هستند گروه اول انسان های تحصیلکرده که میدونن اتییست و متانول چیه 

گروه دوم انسان های بی سواد که نمی‌دونن معنی اینا رو 😂

یعنی مطمعنم خود استارترم تازه فهمیده معنی اینا رو  میخواد بگه من خیلی  بلدم🤣

ولی در کل اینکه ادم یه چیزی رو ندونه یه بحثه اینکه اصلا دنبال دونستن هم نباشه یه بحث دیگه ست حالا هر موضوعی

شده حتی تو تاپیکها وقتی چیزی به طرف میگن میگه من همینم که هستم تو معلم نشو تو فلان نشو گمشو و ... مسئله اینه این آدم داره بچه بزرگ میکنه ، باید خودشو بالا بکشه وگرنه همین بچه سرکارش میذاره

عزیزجان زنی که مادری که هنوز از بدن خودش اطلاع نداره و تو همون گوگل هم حوصله یه جستجوی کوچیک نداره فردا نمیتونه راهنمای دخترش باشه ، یکی میگفت یه خانمی دخترش رو اورده بود به خاطر عفونت قارچی ، دختره مدتها بود مبتلا بود و مادر نکرده بود ساده ترین مسائل بهداشتی رو به بچه یاد بده

بیسوادی و ناآگاهی و بی خیالی یه کلمه کلی هست بحث متانول و اتانول نیست ، خیلیا پویا نیستن ، هر چی هستی هر جا هستی درجا نزن تنبلی نکن مخصوصا اگه مادری ،، چه ایرادی داره دو تا چیز بیشتر یاد بگیری وگرنه کی میگه همه همه چی بدونن اصلا نشدنیه اما بعضیا گارد دارن در برابر دونستن

بازم میگم مخصوصا اگه مادر هستی موظفی خودتو بکشی بالا ، همین اطلاعات و جستجوهای کوچولو کوچولو کلی بهت اضافه میکنه و روت حساب میکنن

2706