2737
2739
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8316 بازدید | 314 پست

ربطی به سطح سواد نداره

معلوماتی که به کار اکثریت جامعه نیاد،،بیان کردنش خنده داره🫢

مث اینه که به طور دقیق،آمار ریگهای بیابونی که هستی رو برای مردم بگی...این خیییییلی خنده داره🤌🤣🤣🤣

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جوک چیه ما کجاییم تایپ کردن چطوری بود؟ ببخشید حروف الفبارو یدور میگین😂

من باهات موافقم 

واقعا هم همینطوره 

منم گاها حرص میخورم 

قبلا ها توضیح میدادم 

الان میبینم فایده نداره هیچی نمیگم

2728
اینجا اینه

سرزمین ماندگار:/

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
والا آدم بی سواد باشه بی شعورو تازه به دوران رسیده نباشه

من ی جوک گفتم همه توهین کردن بیشعور منم؟؟

عجب

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
متاسفانه اونایی که اینجان  من جمله خود من  اگر سطح سواد بالایی داشتم و کلی پروژه و درس و ...

خب عزیزم همچین آدمایی فیلمم نمیبینن موسیقیم گوش نمیدن تفریحم نمیرن اینستا و یوتیوبم نمیرن پس ربطی به نی نی سایت نداره

اینجا برا بعضیا تفریحیه یه جمله ی معروفیم هست که میگه نذار کسی برات تعیین کنه از چی لذت میبری و چی برات حکم تفریحیو داره

آتئیست هم که اینقدر اینستا گفت که فکرمیکردم همه یاد گرفته باشن😂😂😂

همون که سرش دعوا میشه وتاپیک میترکه

اگه گفتید چیه؟😂😂😂😂

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
والا منم نمیدونم اینایی که گفتی🤦🏻‍♀️

آتئیست یعنی کسی ک بی دینه و خدارم قبول نداره 

متانول یک نوع الکله

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
کلا جو ایران همینه

نه والا. دارید اشتباه میکنید. تا کی خود تحقیری؟

دوستان من همه ایرانی هستن و فوق العاده باسواد.

قرار نیست وضعیت اطرافیان خودتون رو به هشتاد میلیون آدم تعمیم بدید چون باعث میشه معترض و منورالفکر به نظر بیاید.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706