2733
2734
عنوان

قلبم درد میکنه هنوز تو شوکم

391 بازدید | 24 پست

دوسدارم از حقارت زار بزنم  واسه اولین بار چیزی از بابام خواستم همیشه همه چی خودم حل کردم امروز گفتم تعطیله بیا بریم تمرین یه ساعت  که ولسه شهری اماده شم ، یه بار دوبلم خراب شد و دور یه فرمونم شد دوفرمون  انقددتحقیرم کرد نفسم بالا نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عب نداره دیگه از بابای من بدتر نیس ک 

وقتی داشتم باد میگرفتم بهش میگفتم بیا دوبل تمرین کنیم بخاطر اینکه ب ماشین کسی نزنم با مامانم از ماشین پیاده شد اندازه ماشین واستاده بودن میگف از ما دوبل بگیر فک کن ماشینیم😒😐😂😂

ولی الان خداروشکر دست فرمون زبان زد فامیل شده زدم رو دست پسرا

نگران نباش یاد میگیری

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷
2740
بهم میگه گچ تو مغزته ، گواهی هم بگیری  بدرد سر قبرم میخوره ، اندازه یه ماشین ارزش نداشتم انگار ...

بذا یچی بهت بگم بخندی اینارو میگی یاد خاطرارتم با بابام میوفتم😂بابام میخاس دور ی فرمون یا خدایا دورمون یاد بده بعد هنگام دور زدن میگف نیم کلاج نیم کلاج بعد من هول شدم خاموش شد ماشین یجوری بهم پسی زد ک نمیدونم بخندم یا گریه کنم البته الان حرف میشه سوژه خندمونه😄بابا همشون همینن ههی

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷
بذا یچی بهت بگم بخندی اینارو میگی یاد خاطرارتم با بابام میوفتم😂بابام میخاس دور ی فرمون یا خدایا دور ...

خیلی بده ، اخه ۲۸ سالمه واسه خودم کسیم تو اجتماع حالا یکم استعدادم کمه تو رانندگی اینطور تحقیر کرد

عزیزم منم دقیقا همین بودم به خاطر رفتارهای بابام فقط گواهی نامه گرفتم و دیگه هیچوقت رانندگی نکردم الان پشیمونم که چرا انقد مهم بود برام اونم دقیقا عصبی شد و گفت نمی‌خواد بشینی وسط راه داد زد سرم و کلی بد و بیراه😏😐 ولی دست خودشون نیست رو ماشیناشون حساسن کنترل رفتاری ندارن 

2706