2733
2734
عنوان

فاز ادمایی ک با همه خوبن چیه؟؟؟؟

187 بازدید | 12 پست

منظورم مهربونی نیستا 

اونایی ک با همه تیک و تاک میزنن و فاز عشق و عاشقی برمیدارن

فکر میکنی طرف یک دل ن صد دل عاشقته یهو میبینی نه بابا این با همه همینه

به همه همین جور نگاه میکنه

به همه همین حرفارو میزنه

خیلی دردناکه اون لحظه که اینارو میفهمی

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

ینی هیییچ حد و مرزی ندارن؟

رفتارشون هیچ چهارچوبی نداره همون جور ک با کسی ک دوسش دارن هستن با بقیه هم هستن

یعنی چی اخه

ینی هیییچ حد و مرزی ندارن؟ رفتارشون هیچ چهارچوبی نداره همون جور ک با کسی ک دوسش دارن هستن با بقیه ه ...

خودت جواب خودتو دادی ، شاید بخاطر اینه که هیچ چارچوبی ندارن و تنوع طلبن 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنبال توجه ان 

بی بند و بارن 

یکی از دوستام بود دختر بدی هم بنظر نمیومد ولی با مرد متاهل سبزی فروش تا همسایه ها خیلی گرم میگرفت و خودشیرینی میکرد و عشوه میومد

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728
دنبال توجه ان  بی بند و بارن   یکی از دوستام بود دختر بدی هم بنظر نمیومد ولی ...

همین ب نطر اومدنا و نیومدنا ادم و بدبخت میکنه

خیلی وقته فهمیدم از قیافه هیچیو نمیشه متوجه شد ولی بازم ادم نمیشم ب هر کی هر چی نمیومد دقیقا همون بود

همین ب نطر اومدنا و نیومدنا ادم و بدبخت میکنه خیلی وقته فهمیدم از قیافه هیچیو نمیشه متوجه شد ولی با ...

ببین اینا با بقیه یجور منظور دار رفتار میکنن بعد به بقیه میگن وای  دنبال من افتاده وای آویزون منه یعنی فقط دنبال توجه هستن یک‌جور نشون میدن که انگار تو براشون فرد خاصی هستی 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740
ببین اینا با بقیه یجور منظور دار رفتار میکنن بعد به بقیه میگن وای  دنبال من افتاده وای آویزون م ...

واییی دقیقااا

اگه اون فردی که میگی جنس مخالف باشه این افراد ی دختر باز واقعی هستن

اره دیگه خب قطعا یه دختر نمیتونه انقدر منو بهم بریزه

اخه اولش این جوری نشون نمیداد یعنی انقدر موجه نشون میده خودشو ک من همین الانشم میخوام خودمو مقصر بدونم که نکنه من بد برداشت کردم؟😅

اره دیگه خب قطعا یه دختر نمیتونه انقدر منو بهم بریزه اخه اولش این جوری نشون نمیداد یعنی انقدر موجه ...

اصلا تو دام روانیشون نیفت سعی میکنن جوری رفتار کنن که تو عذاب وجدان بگیری که چرا راجع به ادمی که اینقدر باهات مهربونه بدفکر کردی بعد باز دوباره روی واقعی‌شان رو نشون میدن باز به نتایج قبلی میرسه وو این چرخه همینجور ادامه پیدا میکنه

اصلا تو دام روانیشون نیفت سعی میکنن جوری رفتار کنن که تو عذاب وجدان بگیری که چرا راجع به ادمی که این ...

راست میگی

انقدر خودخوری کردم حالم بد شده

که اون تقصیری نداره اون فقط ادم خوب و مهربون و صمیمی هست تو اشتباه فاز برداشتی

ولی ب تک تک کاراش ک فکر میکنم قطعا از سر مهربونی نبوده😢