2737
2739

ی خاله دارم که از مادر شوهر خواهرشوهرش متنفره اما وقتی میبینشون انقدر الکی الکی قربون صدقشون میره، زنگ میزنه به خواهرشوهر کلی دورش میگرده میگه بریم اینور اونور 

درحالی که ازشون متنفره اما سیاست به خرج میده 

بعد مادرشوهر خواهرشوهرش خیلییی جبران میکنن براش،اینجوری خودشو جا کرده تو دل خانواده شوهر 

مثلا موقع تولداشون الکی ی کیک میگیره با ۲۰۰تومن پول میره خونه هاشون سورپرایزشون میکنه اونوقت اونا واسه تولد خالم هزاربرابر جبران میکنن

جوری که مثلا ناهار شام مادرشوهره درست میکنه میده بیارن براش، هرچی وسیله میگیره برا خالمم میگیره 

انقد سیاست به خرج داده و زبون ریخته خالم که جاشده حسابی تو دل مادرشوهر و فامیلا شوهر ، جوری که مادرشوهر و خواهرشوهرش با پسر و برادر خودشون دعوا میکنه و طرف عروس رو میگیرن تو هر مسئله ای خیلی هواشو دارن😑😑

خانوما شما چجور هستید؟؟ 

بنظرم من میشه با زبون و کارای جزئی تو دل خیلیا رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دست ما نمک نداره🤣

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

من از دورویی خوشم نمیاد تو ذاتم نیست میگی مادرشوهر خواهرشوهرش خیلی دوستش دارن طرفش میگیرن ولی خاله ات بازم ازشون متنفره اینجوری زندگی کردن چه خوشی داره؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2740
2706