2733
2734
عنوان

دنبال وامم خوبم . هر کسی وام با سود کم میشناسه بگه . افرین بهتون 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 21 پست
مثلا پول برداری بریزی پول کارت به کارت کنی مثلا حسابت زیاد باش کار کنی دیگه پرداختی خرید شارژ &nbs ...

من فقط تو حساب پول ریختم یعنی کارکرد نداشته

بانک مهر با معدل حساب ۳۸ میلیون وام میده بهم 

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
من فقط تو حساب پول ریختم یعنی کارکرد نداشته  بانک مهر با معدل حساب ۳۸ میلیون وام میده بهم  ...

خب دیگه یا باید پول زیاد ریخته باشی قبلا تو حسابت یا حسابت کارکرده باشه

مثلا من مادرم تو یه کارتش ۱۵۰ تومن پول بوده

بعد برداشت کردن

تو حسابش دو تومن مونده بود  

دو سال بعدش رفت گفت وام میدین؟ و چقدر

گفتن ۱۵۰ _ تا ۲۰۰ میل وام میدیم بت و دادن دیگه

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاراگراف آخرت یعنی چی 😄 یعنی چی به مبلغ کارت دست نزنیم  ؟؟

من همین سه روز پیش از رئیس بانک پرسیدم 

گفت مثلا به ازای چهار تومن پولی که تو کارتته دو برابر دولت تا ۱۰ تومن وام میدیم بهت

ولی باید این چهار تومن ثابت بمونه تو حسابت و سه ماه ازش نه کم بشه مثلا تو این ماه وام میخوای خب؟

دو تومن از پنج ماه پیش تو کارتته میری به خاطر وام دو. تومن دیگه میریزی بشه چهار تومن و همون روز میری بانک میگی وام بده

میگه اون دو تومن که زدی باید سه چهار ماه از بودنش تو حسابت بگذره تا بهت وام بدیم و دو برابر پولت

این شرط برا کساییه که پول کمی تو حساب دارن

ولی اگه تو تو حسابت پنجاه به بالا پول داشته باشی راحت تر بهت وام میدن

بلند بگووو اللهم عجل لولیک الفرج و قلب امام زمان و شاد کن❤️‍🩹😍 عاشق امام حسین ام ؛ فداش بشم😍🫀  1403/1/۲   اگه شد چی؟؟
2731