2737
2739

بعد از ۱۷ ام یعنی آخرین روز پریودم ی شب در میون یا هرشب اقدام داشتم بعد الان دو روزه خیلی بی حالم همش خستم یا ولم کنی دلم میخاد گریه کنم بعدم سینه هام حیلی درد میکنه مخصوصا قسمت زیر بغلا 

میتونه باردار باشم؟ممنونم میشم جواب بدید❤️

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷

من یکی از علائم بارداریم درد سینه و درد زیر شکم و کمر بود انگار هر لحظه میخواستم پریود شم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
من یکی از علائم بارداریم درد سینه و درد زیر شکم و کمر بود انگار هر لحظه میخواستم پریود شم

منم هر از گاهی درد پریود میگیره ول میکنه

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هر از گاهی درد پریود میگیره ول میکنه

ان شاءالله که بارداری ، فقط کار سنگین نکن و زیاد تحرک نداشته باش و وسیله سنگین هم بلند نکن 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
منم اقدامم پریود نامنظم دارم نمیدونم کی تست بزنم اصلا حتما باید درد سینه باشه ؟

ن بابا حتمن درد سینه نیس ک کلی علائمه یا ی سریا شنیدم هیچ علائمی ندارن

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷
2740