2733
2734

اینروزا همش انگار طرف مقابلم خداست 

هرچی سختی میشه هر مشکلی هست و نیست نسبت ب خدا دلسرد میشم

میدونم باید خدارو دوست داشته باشم ولی اصلا منطق فکریم باهاش یک سو نیست

نمیدونم چیکار کنم 

شماهم اینجوری شدین ک انگار با خدا لج بیفتین 

خیلی داغونم واقعا

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.

خداشناسی

اول باید بشناسیش

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
خداشناسی اول باید بشناسیش

چجوری👩‍🦯

مهم نيست فكر كنى چقدر آدم باحال،با استعداد، تحصيل كرده و ثروتمندى هستى. رفتارى كه با ديگران دارى همه چيز رو درباره تو ميگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من با خدا لج نیستم فهمیدم اونم مثل بنده هاشم 

نمیدونم فقط احساس میکنم افرینش و خلقت همه  این ها 

این اتفاقات بد حسای منفی بخاطر خلق شدنه اگر هیچوقت وجود نداشتیم اوضاع بهتر بود

2738

علائم سحر و جادو

👈 احساس خفگی و خستگی .
👈 دایم کسل بودن و ناآرام بودن.
👈 درد در ناحیه ستون فقرات و گردن و شکم
👈 درد دایم از ناحیه سر و بعضا بعد از غذا خوردن احساس استفراغ داشتن
👈 خواب و رویا و کابوس های وحشتناک دیدن
👈 بسیار عصبی و عصبانی میباشد و نسبت به کارهای بی اهمیت عصبانی می شود
👈 تغییر در رزق و روزی و ضرر و زیان و وقتی کاری را شروع میکنید با ضرر همراه خواهد بود
👈در ازدواج کردن و جدایی سریع و طلاق بدون دلیل
👈 وقتی کاری انجام میدهید این کار برای همه سود و منفعت دارد الا خود شخص و دچار ضرر میشود
👈 انزوا و دوری از اهل منزل و همسر و استرس حماقت و نفرت از همه
👈 درد در شکم و همیشه معده درد داشتن
👈 احساس درد در معده و همراه با تهوع و استفراغ
👈 گازهای مکرر در شکم و بی اختیار شدن
14- احساس کردن اینکه یک تومور در شکم قرار دارد یا چیزی در داخل رحم لرزه ایجاد میکند
15- حرارت و گرما در بدن و معده در زمانی که بدن در حال استراحت می باشد بالاست
16- خروج بوی بد از دهان و معده ( اغلب )
17- عدم خوردن به خوردن و آشامیدن و یبوست مزمن و درد شدید در چرخه قاعدگی
18- ضعف در بینایی و همچنین درد شدید در چشمان و حالت پیچیدگی در چشم ها
19- وقتی کسی به او دست میزند و اورا لمس میکند دچار اذیت میشود و بدن حالت مور مور میشد
20- ناراحتی تنفسی و سخت شدن در نفس کشیدن و آسم مقطعی و ….
21- صورت تیره رنگ یا کبود میشود و در قسمت هایی از بدن لکه های سیاه و کبود بوجود می اید
22- هنگام خوردن و آشامیدن از درد معده و رحم ناراحت میشود و ناتوانی جنسی و درد در پشت کمر و روده
23- سوزش مکرر بینی و دهان یا گردن
24 تغییر ناگهانی در رفتار معشوقه شما و در اوج علاقه بدون دلیل نسبت به شما سرد می شود یا با یک بحث کوچک جدایی پیش می آید
25- شخ دچار غم و اندوه و نافرمانی میشود و از شادی و خوشحالی متنفر هستش
26- گاها در خواب میبیند با اشخاصی رابطه جنسی برقرار میکند
27- احساس حضور شخص در منزل و کنار او و همچینین دیدن سایه و حرکات مشکوک
28- بعد از شنیدن صدای قران مجید شخص بیمار میشود و در گوش و فکرش حرف هایی میشنود و به آن عمل میکند و در آخر پشیمان می شود
29- برای بانوان درد رحم و درد کمر شدید مخصوصا در زمان چرخه قاعدگی
30- بوی بد دهان و بدن و رحم و اگر حمام برود دوباره در همان روز همان بوهای بد برمیگردد
31- علاقه به گریه کردن بدون دلیل بخصوص در زمان اذان و تلاوت قران و مشکوک شدن و …
32- دایما به خوابیدن علاقه دارد مخصوصا بر روی زمین و گاها در سر و صورت ورم بدون دلیل ایجاد میشود
33- احساس تنش و استرس در اندام ها و چشم ها و تهوع و شکم درد
34- زمانی رزق فراوانی داشت اما رزقش بسته شده اکثرا بعد از ازدواج
35- در خارج از منزل شاد بودن و به محض رسیدن به منزل بحث و جنگ و دعوا

مختصری از علایم و نشانه های انواع سحر و جادو ها رو خدمتتون ارایه دادم

اما اینها به هیچ عنوان خرافات نمیباشند و شاید بعضی ها خرافات و دروغ بدانند اما وجود دارند و این اعمال هم اتفاق می افتد و کافیست در اطراف خود خانواده فامیل و ….. بنگرند تا به درستی مطالب ایمان بیاورند 🙏

چجوری👩‍🦯

تحقیق کن. اینترنت. کتاب

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
به محض اینکه بخوای رابطه تو با خدا بهترکنی مشکلاتی برات پیش میاد که از این تصمیم‌برگردی،اما مقاومت ک ...

احه مشکل اینجاست که من الان تو اون مودیم ک هرچی اتفاق بیفته رو مقصرش خدا میدونم

منم خیلی با مشکل مواجه شدم اما با این تفاوت که  فکر خدایی هم هست بهم آرامش میده و باعث میشه کمی ...

خب اگر فکر کنی هیچوقت وجود نداشتی این مشکلاتم وجود نداشت بتزم احساس ارامش میکنی؟

گاهی اوقات خدا امتحانت میکنه خیلی سخته، اما یه کتاب خوندم به اسم شکرگزاری عالی بود خیلی تو زندگی به ...

میدونی ی لیست امروز نوشتم دلایلی که فکر میکنم خدا دوسم داره یانه

بعد ب این نتیجه رسیدم ک خدا هیچکسو شاید دوست نداره

2706