2733
2734

حتی حال ندارم پاشم چراغ روشن کنم 😢خونه داغون سینک پر 😭خوابیدم شبکه خبر 2 رومیبینم. جمعه غریبی بود منو به گذشته برد وقتی مادرم ماروتوخونه نگهبان میذاشت و خودش میرفت خونه خواهراش ومادرش😢به یادادن روزای سمی نشستم کارتون دیدم🤣

شوهرم حتی زنگ نزده بگه مردی زنده ای؟ حتی حوصله گلگی هم ندارم دلم میخواد یکی برام سوپ بیاره🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مثلللل من ساعت ۵ نیم صب رفته هنوزم برنگشته

من تمام کاراشو تلافی میکنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2728

برو سرچ کن یه کیترینگ سفارش بده بیخیالش 

ادم اخر خودش میمونه و خودش🤝🏽

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

الاهی تو هم مثل من سرنوشت بچگیتو داری ادامه میدی 

من بچگیم مامان بابام میرفتن  سر ملک کشاورزیشون ک کلا شهر دیگه بود هر ۴ ماهی یه هفته میامدن من با ابجیام و داییام و خانوادشون بزرگ شدم و تنهایی کشیدم   الانم سر زندگیمم شوهرم نیس جادس  بازم تنهایی میکشم با بچهام ۰۰۰ واقعا چرا اینجوریه ۰۰۰

2738
اگر شوهرت کمی خسیس هم هست بهترین راه اذیت سفارش غذاست یک کباب سفارش بده جون بگیری

نه خوشبختانه خسیس نیست ولخرج هم هست هروقت مریض بشم به اون خوش میگذره چون قشنگ میتونه بدون دغدغه غذاسفارش بده 😂ولی من حتی نمیتونم نفس بکشم کباب بخورم نابودمیشم. الان میادمیبینه همه جاتاریکه خونه داغونه دلش میگیره نهایت کمکش به من اینکه میگه بزارازظرفای کابینت برداریم استفاده کنیم هروقت خوب شدی میشوری😂