2737
2734
عنوان

توپر یا لاغر ؟ مسئله اینس

152 بازدید | 43 پست

الان جدیدا فک کنم همه لاغر می‌پسندند ن ؟ آخه خیلی قبلا از هیکلم تعریف میشد اما الان جدیدا جذب اسکینی مشن دلیلش چیه ؟

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
جدی می فرمایید؟🥲

لاغری؟؟  

اگر منو تو یه تاپیک دیدین  یه دوتا فش بدین برم بشینم سر درسم آدم بشو نیستم      از سال ۹۸ با سایت اشنا شدم   دنیای عجیبیه نی نی سایت 😅   🤭      اوضاع خیلی بی ریخته    تو ک تا اینجا اومدی  برای قبولیم ی صلوات بفرس برام 🙃 
یک عدد لاغر اما توپر پسند

چرا آخه؟؟؟ چندتا رفیقام اینطورین من همیشه دنبال یه راه برای لاغر شدن و اونا برعکس

چرا آخه؟؟؟ چندتا رفیقام اینطورین من همیشه دنبال یه راه برای لاغر شدن و اونا برعکس

ن منم دلم مخاد توپر شم ولی متاسفانه هنوز به نتیجه نرسیدم😑

بنظرم توپر و چاق قشنگتره

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
توپر همون لاغریه که استخون بندی درشت داره؟  غیر از این نمیشه به نظرم

اره دقیقا

2706