2737
2734
عنوان

مرگ مادر تو دستای خواهر

152 بازدید | 10 پست

من مادرم موقعی که خواهرم شونزده سالش بود وقتی سرش تو دستای خواهرم بود فوت شده

چقدر این موضوع براش دردناک بوده بنظرتون

بنظرتون چقدر به این قضیه فکر میکنه؟😔

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
بستگی داره،مادرتون از قبلش بیماری خاصی داشتن یا نه

در اثر سکته فوت شدن😔

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فشار خون داشتن؟

آره 

بستگی به رابطه خواهرتون با مادر داره زیاد حرف میزنه از مادرتون شاید فکر کنه

اصلا حرف نمیزنه راجع به اون شب راجع به اون اتفاق راجع به مادرم

2740
رابطه‌شون چطور بود؟

خوب بود

فکر کنم خواهرم از همه ما دلسوز تر بود به حدی که موقع هایی که مادرم یذره مریض میشد گریه میکرد یواشکی ولی همیشه ما می فهمیدیم البته مادرم برادرم رو بیشتر از هممون دوست داشت و خواهر آخریم نه این خواهرم

آخرین نفری که با مادرم تلفنی حرف زده بود خواهرم بود 

خوب بود  فکر کنم خواهرم از همه ما دلسوز تر بود به حدی که موقع هایی که مادرم یذره مریض می ...

اگه دلسوز بوده حتما خیلی فکر میکنه

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭