2733
2734
عنوان

کیا جفتشون قدامیه توروخدا بیان

65 بازدید | 10 پست

من 23هفته باردارم خانوما گاهی وقتا شکمم به کابینت واینا میخوره همین الانم اینجوری شدم منتها خفیف کیا واسشون پیش اومده ازکنده شدن جفت واینا میترسم

لایک نکن عشقم آفرین 😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدامی باشه خطرناکه؟یعنی چی میشه یه توضیحی بدین مال منم نوشته قدامی توبرگه ی سونو.

همینجوریشم دست میکشم رو پوست رحمم آروم درد دارم واحساس ورم میکنم

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
قدامی باشه خطرناکه؟یعنی چی میشه یه توضیحی بدین مال منم نوشته قدامی توبرگه ی سونو. همینجوریشم دست می ...

قدامی یعنی جلوی رحم .

و حرکات بچه ام دیرتر حس میشه مث ی ضربه گیره واس حرکات .و چون جلوی رحمه نسبت ب ضربه و ...حساس تره

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قدامی یعنی جلوی رحم . و حرکات بچه ام دیرتر حس میشه مث ی ضربه گیره واس حرکات .و چون جلوی رحمه نسبت ب ...

آها پس بایدبیشترمراقب بودمرسی ازت،حرکات رو ازهفته ی چندم توجفت قدامی میفهمن؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
منم قدامیه ۱۴ هفته ام ولی نترس بیشتر مواظب باش 

ولی توبرگه ی سونو هرباریه هفته جلوترمینویسه یعنی همون۱۴هفته.تقریبا هم سن ان بچه هامون😅😬😍اوخی شمااواخرمهرحتمانینیتون بدنیا میاد

جنسیتش پسره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قدامی باشه خطرناکه؟یعنی چی میشه یه توضیحی بدین مال منم نوشته قدامی توبرگه ی سونو. همینجوریشم دست می ...

قدامی خطرناک نیس یعنی جفت جلو شکمه و بچه پشتشه منتها واسه این که جفت جلوتر قرار داره باید مواظب باشی ضربه به شکم وارد نشه خدایی نکرده باعث کنده شدن جفت میشه همین

لایک نکن عشقم آفرین 😊😊😊