2733
2734
عنوان

مهریه کم

281 بازدید | 33 پست

سلام خانما.خواهش میکنم با مهریه کم ازدواج نکنید .من دانشجوی دکترا هستم و هیچی از مهریه سردر نمی‌آوردم .یه خواستگار برام پیدا شد بهم گفت مهریه ۱۴سکع منم زود قبول کردم چون اصلا زیاد معنی مهریه رو نمی‌دونستم .خانوادم خیلی مخالفت کردن ولی بااین حال حرفاشونو گوش ندادم.نمیدونیدرچقدر از طرف خواهر شوهر و شوهرم تحقیر شدم همش بهم طعنه میزدن اما خودشون دختراشونو با ۱۰۰۰سکه شوهر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا از این دیدگاه خوشم نمیاد. یه جورایی حالت معامله و خرید و فروش پیدا می‌کنه: هه هه هه تو قیمتت کمتره. دختر ما گرونه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740

من با ۱۴ گرم طلا ازدواج کردم پشیمونم نیستم.خانواده همسرت آدمای حقیری هستن.وگرنه بخاطر مهر کسی رو تحقیر نمیکنن

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

مهریه به این چیزا ربط نداره 

خانواده همسر شما فرهنگ درستی ندارن 

مهریه زیاد چیه مگه خرید و فروشه!

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2706