2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی بمیرم برات واقعا تحمل اینجور ادم غیر ممکنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2738
یک سوال شوهرت تو جونی هم همینطوری بود میگن کسی ک جونی اینطوری باشه تا آخر همینطوریه

واقعا این جمله رو باید با طلا نوشت 

شوهر من تو مجردی زن باز بوده و با وجود این که از اون کارا خسته شد ‌و به نیت تشکیل خانواده اومد خواستگاریم اما نتونست ترک کنه و خیانت کرد منم جدا شدم

البته زن باز بودن رو بعدا فهمیدم اما میدونستم دوست دختر داشته و همه میگفتن بهتر عشق و حالشو کرده اما نه این جمله غلطه 

واقعا این جمله رو باید با طلا نوشت  شوهر من تو مجردی زن باز بوده و با وجود این که از اون کارا ...

درسته خداروشکر دو تا خاستگارم جونی هیز بودن و قبول نکردم الان بقیه میگن دختر خوبی هستی نماز خونی پسر خوب برات میاد

منم یکی رو میشناسم خیلی مرد خوش اخلاق و خانواده دوستیه در ظاهر ولی لعنتی تا چشمش به یه مونث میوفته میشه فرش زیر پاش حالا میخواد طرف پیرزن باشه جوون باشه زشت باشه خوشگل باشه اصلا برایش مهم نیست فقط مونث باشه جالبه که همه هم بهش پا میدن حرفه ایه لامصب😂

یک سوال شوهرت تو جونی هم همینطوری بود میگن کسی ک جونی اینطوری باشه تا آخر همینطوریه

نمیدونم والا چ گوهی بوده فقط میتونم بگم خدا از رو زمین برداره همه اونایی ک حرومزاده ان😭😭😭

2706