2737
2734
عنوان

نظرتون راجع به این اسم چیه؟

93 بازدید | 10 پست

شوهرم میگه صدرا

یا محمد صدرا

اسم قشنگ که زیادی امروزی و لوس نباشه پیشنهاد بدید.

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2740

مرسی ک درباره اسم مورد علاقم اینطور فکر میکنی 😂😂 من میگم اسم نی نی مون رو صدرا بذاریم شوهرم میگه سبحان . راستی رفتی بیمارستان ؟ کیسه آبت بود یا ن ؟ 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی ک درباره اسم مورد علاقم اینطور فکر میکنی 😂😂 من میگم اسم نی نی مون رو صدرا بذاریم شوهرم میگه س ...

سلام.کیسه ابم بود.یکم زایمان کردم.اسم پسرمو گذاشتیم محمد صدرا ولی قراره به همه بگیم صدرا صداش کنند.ولی نمدونم چرا همه می‌دونن تو شناسنامه محمد صدراس.😅

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بیماری اعصابم دعا کنید. من دعای شما نی نی سایتی ها رو خیلی باور دارم. منم واسه هر حاجت‌مندی در سایت دعا کردم و صلوات یا سوره حمد میخونم.