2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سرم درد می کنه.اگه خوب بشم خدا رو شکر می کنم.خانمای مهربون دعا کنید الان سرم خوب بشه.شما فرشته ها و امانت های الهی هستید گل های بی نهایت خوشبو و نازک هستی.ضعیف مثل برگ یاس زیبا مثل گل رز هلندی معطر مثل گل رز سفید.چرا خودتون رو دوس ندارید.الان سرم درد می کنه شما فرشته ها برام دعا می کنید.چون با دعای شما خوب میشم.الان دعا کنید مهربونا

2740

من عاشقم که خدا دختر آفریدم.

خدایا شکرت که منو آفریدی و بر حکمتت شکر که دختر آفریدی و خدایا بنده ی حقیرتو بپذیر پاک و عزیز دل مادر جان حضرت خیرالنساء.

ما خانم ها اگه راه و مقصود خلقت مون رو طلب کنیم و ساعی این راه باشیم خدا شیفته مون می کنه و راضی و حتی از خلقت و جنس مون سجده ی شکر می ریم.

خدا کنه عشقا مریض نشید.الآن سرم درده دستای پر مهرتون رو سمت خدا بگیرید بگید خوب شم.شما عشقای دنیایید.شما نبودید دنیا بی مهر و خمود و افسرده بود شما یه قلبید پر از مهر محبت عطوفت.

اگه سرم خوب شه می تونم منم زود براتون دعا کنم دوستای خوبم.آبجیای عزیزم

بدترررش کردی ک. ضعیف مثل برگ یاس؟!😂

عشق قشنگم.😂قربون خنده هات.همیشه بخند

ضعیف منظورم نازک بود سرم درد می کرد .حضرت زهرام نازک بود و باطراوت مثل برگ یاس

قربون مادرم.تو هم دختر و عزیز حضرت زهرایی..

دوستت دارم آبجی خودمی.زود باش دیگه آبجی نهربونم به خدا بگو سرم خوب شه.

خدا خیلی دوستت داره.بدجنس نشو ناامید نشو.الان برام دعا کن

عه واقعاً؟ اعتماد بنفسو شماها کشتید.

آدم خوبه که خودشو دوست داشته باشه نظر دیگران نباید مهم باشه به گفته شما ماها کشتیم اعتماد به نفس رو ولی نباید به گفته های دیگران اهمیت داد🌷🌷

آقا هستم  میگه عشق یعنی با دعا یادش کنی خانه اش آباد دلداری که یارش را  فروخت                                  
2706